Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar Mazda RX8 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/163389-mazda-rx8.html)

NEo007 13-01-10 13:15

Mazda RX8
 
Cumpara un prieten Mazda RX-8 doar varianta de 231 cp. Astept oferte. Poate vindeti sau stiti pe cineva care are de vanzare. Mersi.

HardWorker 13-01-10 20:25

Re: Mazda RX8
 
are un prieten de vanzare varianta aceea dar nu stiu cat cere pe ea pt ca e fff bine inytretinuta fiind a lui taicas-o fiind medic.cel mai probabil o sa dea el un raspuns aici.

NEo007 13-01-10 22:25

Re: Mazda RX8
 
Ok, mersi. Cautam o masina in jur la 10.000 euro si sa arate cat de cat acceptabil. Sunt cateva pe autovit dar mai continuam cautarea. In decembrie s-a dat una in bucuresti in stare buna cu 8500E. Oricum sa asteptam si raspunsul lui, mersi de ajutor.

NEo007 15-01-10 23:10

Re: Mazda RX8
 
Inca cautam.

DaNuTzU' 16-01-10 00:01

Re: Mazda RX8
 
Si aia in 10.000 te mai tine 1000 de km! asta de care zicea hardworker se da la 12000 ultimu pret.

Masina e din 2005, 231 cp, aproape full singurul lucru care lipseste e navigatia, 60.000km!
tel: 0745585450

NEo007 16-01-10 10:51

Re: Mazda RX8
 
E normal sa iti lauzi marfa dar gasesti RX8 cu mai putinti km si mai ieftine ca asta de 12.000. Din pacate nu am fost sufiecienti de rapizi si s-au dat. Asteptam acum raspuns pentru una cu foarte putini km si pret mult mai mic de 12.000E. Nu e prost cine cere, e prost cine da.

NEo007 18-01-10 23:16

Re: Mazda RX8
 
Topicul se poate INCHIDE!

Masina s-a gasit si s-a cumparat. Este vorba de un exemplar Rosu, cu xenon, piele, sc. incalzite, dvd-navi, etc. Are 22.000 km si a costat pana la urma 10.000 euro :)


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

- Copyright 2026 4Tuning