![]() |
O Mana De Ajutor !!!
Asi dori sa imi spuneti din ce an sa introdus EURO 2, pe seria 3 (ursulet) si pe ce motoare !!
Ex: BMW 318i din 1988 motor M40(cred) are EURO 2 ??? Multumesc Anticipat !! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:54. |
- Copyright 2026 4Tuning