Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   am nevoie de un sfat legat de o fata (https://forum.4tuning.ro/28-femei/163158-nevoie-sfat-legat.html)

niceonewow 12-01-10 14:12

am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Buna ma numesc Andrei vreau sa ma ajutati cu un sflat despre o fata.
Am umblat cu o tipa 4 luni si ca sa o uit tot ieseam in oras cu o prietena de a ei poate cea mai buna ... dupa 2-3 sapt de iesit in oras si vb ore in sir cu ea la telefon m'am indragostit de ea :-< si cand mai ieseam am sarutat-o si ne tineam de mana si faceam tot felu de gesturi ca si cum am fi impreuna .. cand am intrebat-o o zis ca nu are rost ne intelegem prea bine numai ne stricam relatiia ... tot am tras de ea si o recunoscut ca ink tine la fostu ei prieten si azi am aflat ca tot se saruta cu un coleg de al ei de clasa :)
Ce ar trebui sa fac sa mai incerc inco o data sau sa o las balta?

DTH 13-01-10 10:15

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Nu se merita ...din cele spuse se relateaza o singura chestie ...sare din p in p :) ...pe romaneste , cred ca ai inteles la ce ma refer asa ca cel mai bine este sa o lasi si sa cauti in alta.

Vad ca la age ai 16 ani , esti tanar , ai o viata inainte :) profita , distreaza`te , si dupa o sa vezi tu ca o sa iti gasesti ceea ce iti doresti :) :P succes

deniel 13-01-10 10:29

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Sau afiseaza-te si tu cu o alta gagica si vezi daca e geloasa .

YOKO28 13-01-10 10:36

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2972411)
Nu se merita ...din cele spuse se relateaza o singura chestie ...sare din p in p :) ...pe romaneste , cred ca ai inteles la ce ma refer asa ca cel mai bine este sa o lasi si sa cauti in alta.

Vad ca la age ai 16 ani , esti tanar , ai o viata inainte :) profita , distreaza`te , si dupa o sa vezi tu ca o sa iti gasesti ceea ce iti doresti :) :P succes

Aceiasi parere o am si eu:shock: sau eventual dai ignor cateva zile/saptamini si vezi ce se intimpla,daca ii dai prea multa importanta in momentu de fata nu castigi nimic,ignorindo probabil se va hotari ce vrea asta daca nu e fluturas:D

Mustang 14-01-10 09:16

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Ignoranta si gelozia au succes maxim...
Ignoranta mai mult, insa... daca te vede cu alta tipa, face spume dar exista sansa sa se zbarceasca mai rau treaba.

Daca o ignori, o sa renunte singura la tipii cu care umbla. Daca nu ii acorzi importanta, atentie se urca singura pe pereti.

Ia incearca sa vezi...

niceonewow 14-01-10 14:12

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
vreo 3 zile am ingnorato da tot intra pe mn pe mes si ma suna imi tr mesaj si de alea :) hmm chiar nush ce sa fac iarasi incepem sa vb . Astazi am fost la un suc si mo asteptat pana ce am iesit afara sa ma salute :) si sa mai povestim.

Mustang 14-01-10 22:00

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Fii mai rece!
Si spune-i ce ai pe suflet, doar cand incepe sa devina agasanta cu intrebarile de genul: "ce ai?"... Arunca bomba si pleaca. Ignor-o mai mult de 3 zile si o sa iti vina in 4 labe - daca te place macar...

bmwm5 14-01-10 23:18

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Prietene,iti recomand o relatie sincera cu Jenna Jameson.e mult mai bine si mai sanatos pentru tine

Mustang 15-01-10 13:43

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Quote:

Originally Posted by bmwm5 (Post 2978439)
Prietene,iti recomand o relatie sincera cu Jenna Jameson.e mult mai bine si mai sanatos pentru tine

E prea batrana pentru el.
Hai un Ashlynn Brooke... ca e mai tinerica si e de varsta lui. :) (relativ)

bmwm5 16-01-10 17:24

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 2979657)
E prea batrana pentru el.
Hai un Ashlynn Brooke... ca e mai tinerica si e de varsta lui. :) (relativ)

apreciez vasta ta cultura... :)

SMocKey21 16-01-10 20:23

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Quote:

Originally Posted by niceonewow (Post 2976550)
vreo 3 zile am ingnorato da tot intra pe mn pe mes si ma suna imi tr mesaj si de alea :) hmm chiar nush ce sa fac iarasi incepem sa vb . Astazi am fost la un suc si mo asteptat pana ce am iesit afara sa ma salute :) si sa mai povestim.

Esti norocos,ai dat de o fata care ar fi de acord sa aveti o relatie "fuck friends".Fiecare cu programul lui,fara sentimente,fara gelozii,fara tot ;).Tu incearca sa iti cauti o fata care o sa fie opusul ei dar tine-o si pe asta ca mai bine bagi lemnul in soba decat sa faci bataturi :D

bmwm5 16-01-10 20:41

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
nu ai inteles nimic...

SMocKey21 17-01-10 04:09

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
Me? greseala mea atunci dar din postul lui am inteles asa:a iesit cu una din cele mai bune prietene ale fostei lui,dar aia pe langa el se saruta si cu un coleg de clasa pentru ca in final mai tine la fostul ei :)).Citind toate astea si vazand ca respectivei ii place ba cu unul ba cu altul am tras si eu concluzia de mai sus.Daca nu e asa mii de scuze pentru offtopic :)

bmwm5 17-01-10 11:00

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
pana aici ai inteles bine.tipa e pe treaba ei,lucru normaL varstei respective,insa nu poate fi vorba de sex buddies,cum crezi tu.tipul se plimba de mana cu ea...si cam atat

SMocKey21 17-01-10 17:27

re: am nevoie de un sfat legat de o fata
 
aha am inteles :))) ce mie cu povestile astea de dragoste.


All times are GMT +2. The time now is 10:43.

- Copyright 2024 4Tuning