Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/1631-driver-3-the-game-aka-driv3r.html)

Dogg 30-07-04 11:44

DRIVER 3 - The Game, aka DRIV3R
 
3 Attachment(s)
Poate va aduceti aminte de driver 1 si 2
sau de GTA 1,2,3 si Vice City
ori de Mafia- super tari toate (luate in in ordine de jos in sus)
Iata o bomba !

B|shOp-VR6 30-07-04 11:47

Pare belea rau.... :twisted:

BogdanSHA 30-07-04 12:07

Daca il ai si-l si dai da-mi si mie un semn pliz.

Lunaticu 30-07-04 13:32

Si pe mine m-ar cam interesa o copie sau prin dc++ , ca arata interesant .

ZoliaT 30-07-04 14:19

hmm .. eu nu ma joc dar pe asta l-as incerca .. il are cineva ?

Dogg 30-07-04 15:22

1 Attachment(s)
Nu cred ca a aparut....in vreo 2-3 saptamani o sa apara si pe la noi...
Pana atunci avand in vedere ca pe alea de sus le-am fumat ,am ajuns la stadiul in care computerul rupe aderenta incercand sa se tzina dupa mine, asta cu viteze manuale si cu toate asistentele electronice scoase :
F1 2002 :twisted:
bun simulator,foarte greu joc :shock:
I LOVE RENAULT :clap:

Psycho 30-07-04 17:50

wow arata bine ... m`ai pus p ganduri .... pana acum singuru care m`a pus cu botu p labe e nfs underg .. si astept sa iasa nfs U 2 :)

EvLSant0S 31-07-04 05:41

Am si eu o IMENS de mare rugaminte care-mi da si mie F1 2002 , 2003 , 2004 oricare dintre cele 3 ???plzzzzzzz , de abia astept sa pun mana pe DRiv3R !!

CT-87-ADY 31-07-04 13:42

Quote:

Nu cred ca a aparut....in vreo 2-3 saptamani o sa apara si pe la noi...
Ce te face sa crezi asta??? Ai citit p undeva??
Da-mi link plz dak shtii ceva!

Jocuri tari: 1. UnderGround 2
2.Gta: San Anderas(sau nush cum se scrie)
3.Driv3r

Am un filmuletz cu jocu` Driver 3... o sa incerc sa`l pun... NU MERGE :(

Dogg 01-08-04 08:04

1 Attachment(s)
sper ca am inteles bine cu driveru am citit pe niste rezultate pe google
gta-ul ala e san andreas mai are ceva pana iese
de mafia2 chestii stii ceva?
sau nu mai fac altul...?
Mie mi s-a parut cel mai tare joc
Undergroundu ma dezamageste din punctul de vedere al simularii...nu este deloc real
In schimb are cea mai misto grafica posibila, masinile sunt perfecte iar chestia cu tuning-ul e foarte tare.Ma rog l-am terminat in trei zile cand a aparut eram innebunit,dar acum...nu prea sunt atat de nerabdator sa vad 2-ul.

Cali...nV6 02-08-04 20:45

Pare foarte realist Driver 3
Niste imagini din joc...http://www.driver-3.de/gallery/categories.php?cat_id=6

Pe PC apare pe 31 octombrie... :x

Speedy 21-10-04 22:45

http://www.superdownloads.cx.la/download.php?id=25

Singurelu 21-10-04 23:51

Shit....tare jocu...DRIVER ...vreu si eu...pare a fi super..eu am un amarat de trailer...dar ma uit ca`mi placeeeeeeeeeeeeeeeeeee....il vreu si eu..PLATESC!

[T3m]b3|| 27-10-04 05:31

Am gasit Driv3r pa ODC..am ji luat juma dan el,da a iejit omu...mai ajtept!

[T3m]b3|| 27-10-04 05:34

Am gasit ji San Andreas...da trag k un cur de la om... :(


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

- Copyright 2026 4Tuning