Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Salut am si eu o problema! (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/162830-salut-problema.html)

Silveru 10-01-10 20:27

Salut am si eu o problema!
 
Salut! caut si eu de cateva saptamani bune...prin targuri!
piele pt schimbator! (burduful)
ma poate ajuta si pe mine cineva...cu un pret si un numar de telefon! ?:X

sorincel 22-03-10 18:10

Re: Salut am si eu o problema!
 
ultima oara stiam ca dadea burduful pt schimbator care era din piele il si monta si costa 30 sau 40 lei
0768375607 asta este numarul pe care il aveam de la el tipul e din brasov incearca aici! :)


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning