Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand Nokia 8910 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/16259-vand-nokia-8910-a.html)

haristeas51 21-04-06 21:52

vand Nokia 8910
 
Vand Nokia 8910, stare perfecta de functionare, bateria tine in jur de 4zile cu vb moderat(10minute /zi) , bateria este cea originala la fel si carcasa care este din TITANIU mai am la el si incarcatorul original.
Pret: 350lei
Telefon: 0726223191
YM: haristeas51

haristeas51 28-04-06 15:50

Re: vand Nokia 8910
 
uppppp...........

haristeas51 29-04-06 10:40

Re: vand Nokia 8910
 
up..... NEGOCEABIL !!!!

fadidraghici 29-04-06 11:10

Re: vand Nokia 8910
 
iti dau un 8310 + 800 de mii

EMaiL 03-05-06 15:27

Re: vand Nokia 8910
 
Te Intereseaza Schimb Cu Un 6600

gaby_miky 03-05-06 16:57

Re: vand Nokia 8910
 
salut este cel color sau cel alb cel vechi

Mario_Dub 03-05-06 17:01

Re: vand Nokia 8910
 
presupun ca este cel normal cu ecran alb negru. vrei schimb cu un pda sony clie tj27?

haristeas51 08-05-06 23:11

Re: vand Nokia 8910
 
up.
@EMail , da mar interesa schimbul..

haristeas51 09-05-06 19:22

Re: vand Nokia 8910
 
up.......................

haristeas51 11-05-06 17:33

Re: vand Nokia 8910
 
up. Se Negoceaza

haristeas51 14-05-06 15:19

Re: vand Nokia 8910
 
up. pret 340lei
il vand ca nu mai am ce face cu el, (mi-am luat 6230)

cani 25-05-07 10:35

Re: vand Nokia 8910
 
mai ai telefonul?


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning