![]() |
am si eu cateva intrebari,si vreau sa ma lamureasca cineva...???!!!
salutare,am o skoda octavia 1,si as vrea sa ii schimb scaunele sa ii pun de O2,se potrivesc???pt ca nu vreau sa dau banii aiurea p ele;)
|
Re: am si eu cateva intrebari,si vreau sa ma lamureasca cineva...???!!!
Daca nu se potrivesc la fix, atunci cu siguranta se pot adapta.
Dar, daca tot vrei sa-ti schimbi scaunele, atunci mergi pe unele sport cu tot stock de la Octi 2. |
Re: am si eu cateva intrebari,si vreau sa ma lamureasca cineva...???!!!
pai eu am gasit unele la cineva la un pret accesibil deci nu sunt ca la reprezentanta si de aceea am intrebat
nu stiu daca sunt la fel la prindere tocmai dasta am intrebat ca nu as vrea sa mai modific ceva |
Re: am si eu cateva intrebari,si vreau sa ma lamureasca cineva...???!!!
Cel mai simplu este ca desfaci un scaun de la octi 1 si sa compari cu cel de octi 2.
Bafta. |
Re: am si eu cateva intrebari,si vreau sa ma lamureasca cineva...???!!!
poi asta o sa fac ca e cel mai bn
ms |
| All times are GMT +2. The time now is 07:10. |
- Copyright 2026 4Tuning