![]() |
Am si eu nevoie de ajutor
Salut baieti.....as avea si eu nevoie de voi.......Am si eu o Corsa mai tunata asa.....si vreau sa ii vopsesc jantele si nu prea stiu cum (ce culoare).....si daca se ofera cineva sa ma ajute sa incercam mai multe chestii sa vad si eu cam cum ar arata produsul final ar fi super.....va astept pe alexu_bad_boy......va multumesc
|
Re: Am si eu nevoie de ajutor
Ai sectiune speciala pentru asta : https://forum.4tuning.ro/548-virtual-...preparate.html
Posteaza acolo , banuiesc ca acest topic se va sterge. |
Re: Am si eu nevoie de ajutor
multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning