Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Am si eu nevoie de ajutor (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/162359-nevoie-ajutor.html)

alexu_bad_boy 08-01-10 12:17

Am si eu nevoie de ajutor
 
Salut baieti.....as avea si eu nevoie de voi.......Am si eu o Corsa mai tunata asa.....si vreau sa ii vopsesc jantele si nu prea stiu cum (ce culoare).....si daca se ofera cineva sa ma ajute sa incercam mai multe chestii sa vad si eu cam cum ar arata produsul final ar fi super.....va astept pe alexu_bad_boy......va multumesc

CrazyMan 08-01-10 13:02

Re: Am si eu nevoie de ajutor
 
Ai sectiune speciala pentru asta : https://forum.4tuning.ro/548-virtual-...preparate.html

Posteaza acolo , banuiesc ca acest topic se va sterge.

alexu_bad_boy 08-01-10 13:04

Re: Am si eu nevoie de ajutor
 
multumesc


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning