Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Calendar Evenimente 4Tuning 2010 (https://forum.4tuning.ro/617-calendar-evenimente-4tuning-2010.html)
-   -   Calendar evenimente 4Tuning 2010 (https://forum.4tuning.ro/617-calendar-evenimente-4tuning-2010/162029-calendar-evenimente-4tuning-2010-a.html)

bmwowners 10-01-10 14:27

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Asta mi-am dat si eu seama ca doar nu sunt retardat dar sunt curios ce se intampla e o intalnire e un meeting ce anume se petrece acolo!

Alex30 10-01-10 18:22

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Incet, incet o sa vina si detaliile...asteptati si voi ca nu e chiar asa usor sa faci un program...va grabiti de parca ar fi evenimentul maine si nu stiti detalii :lol:

TheFasterMan 10-01-10 19:15

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
La Brasov se va organiza ceva???

Snoopz 10-01-10 21:25

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
ceva si pentru Galati:help::???:

Gratzian 11-01-10 03:10

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Quote:

Originally Posted by Cataaa_ (Post 2962823)
probabil evenimente la care poate participa doar o marca de autoturisme ..... cel mai probabil BMW meet , sau Audi meet , sau VW meet ... ;)

sunt mai multe posibilitati, de aceea nu am dat detalii
posibilitati atat din punctul de vedere al locatiei, cat si al tipului de organizare...
cred ca cel mai bine voi posta variantele ca sa facem un voting?

goreaper 11-01-10 07:52

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Sal Gratzian. Am incercat sa iau legatura cu cineva la adresa de mail din anuntul tau in legatura cu o eventuala participare la 4tuning days. Astept in continuare; timpul e scurt si mai sunt multe de facut. Ar fi bine de stiut din timp ce implica o participare dpdv financiar si nu numai.
Multumesc anticipat.

zN3u 11-01-10 15:58

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Super calendar acu trebuie avuta rabdare si la partea detalilor,regulamentului,oraselor nu mai intrebati fiecare orasu in care sunteti ca deageaba , momentan banuiesc ca se stabilesc anumite criteri se gandeste treaba si alea alea.

Iar de KoE ca va fi iar la cluj super treaba.Dupa ce ca si anu trecut a fost jale acu e un plus de experienta atat pentru organizare cat si pentru participanti,iar acu se poate face o lista cu ce a fost bine si ce nu,pentru a nu se mai repeta si sa se faca iara.

Stiti voi treaba aia "Cu rabdarea treci si marea" (nu sunt adeptul acestei zicale)dar acu trebuie sa asteptam sunt multe puncte de pus in vedere si trebuie migalite fiecare foarte atent.Daca va fi o neregula dupa toti ii veti sari in cap lui Gratian si 4t ca uite aici asa scria dar tu nu ai facut/mers/venit asa/aici !

Mersi de intalegere:d.:oops:

olanndezu 11-01-10 16:25

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Super evenimentele , hai cu cat mai multe evenimente 4Tuning !!! :D:D:D

VWluci 11-01-10 19:02

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Da..anul 2010 se anunta un an plin de evenimente si de fum :D:D ...sa speram ca bani vor fi..chiar ca bucur ca s-a reusit si in anul asta sa sfidati criza...felicitari.

Alex_SKP 11-01-10 20:14

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
se anunta un an "plin" si foarte tare. adr de nerabdare sa ma dau.
respectele mele pentru ceea ce face toata echipa 4tuning.

JuST_GiuGiu 12-01-10 09:00

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Astept cu nerabdare 4Tuning Days pentru ca vreau sa vad ce ne-au mai pregatit organizatorii si anul acesta!Speram ca anu' acesta sa fie cel mai bun !

x_cess 12-01-10 14:09

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Ceva si la Constanta anul asta?multi asteapta ceva frumos la mare!Salutari

Vj_AlecS 12-01-10 15:52

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
scz. de off topic dar eu tot nu inteleg de ce toti vreti evenimtele langa casa? eventual sa le faca in spatele blocului cat mai aproape nu? era cineva zicea de craiova ca iese ceva frumos.. la fel de frumos ca cea de anu trecut? evenitmentele se fac unde se pot da aprobari , sponsorizari si unde se merita din punct de veredere calitativ. oricum daca e cineva care vrea sa participe nu cred ca ar fi un obstacol asa mare cativa km...
on topic: bafta cu organizarea si cat mai multe evenimente...

Cataaa_ 12-01-10 16:47

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
pai dea , tie iti convine ca stai in bucuresti , dar cel ce vine de la cluj ? sau de la timisoara ? .... in plus ce`o sa facem , o sa dezvoltam fenomenul doar in capitala , si noi restu ? ..... nu esti fair play . Este clar de pe`acum ca majoritatea evenimentelor 4tuning vor avea loc la romexpo , bun parcare mare ... insa si in celelalte orase exista astfel de locatii . Nu mi`o lua in nume de rau , insa sunt unii care poate nu au posibilitatea sa vina 10 etape la rand in bucuresti , altii mai lucreaza ...
Numai bine .

ct37www 12-01-10 17:53

Re: Calendar evenimente 4Tuning 2010
 
Fratilor ia stati putin sa bage mai multe si pe la constanta ca aici sunt multe locuri unde se pot organiza drag drift expozitii si toate chestiile si sunt si ceva masinute pe aici dupa cum stiti si cred ca ar fi drept sa fie impartite in mod egal mai prin toate orasele din imprejurimile bucuresti sau oriunde prin tara nu numai bucuresti are loc de parcare mare ! mc anticipat


All times are GMT +2. The time now is 07:37.

- Copyright 2024 4Tuning