Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND NOKIA 5000 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/161813-vand-nokia-5000-a.html)

Dr.Dre 05-01-10 17:38

VAND NOKIA 5000
 
1 Attachment(s)
Vand Nokia 5000 nou nout,cumparat pe 29.12.2009,are 0 ore vb,are tipla pe ecran,a fost scos din cutie doar ptr a fi probat,culoare negru cu albastru(ca cel din poza).pre 220 ron,accept si schimburi


All times are GMT +2. The time now is 15:38.

- Copyright 2026 4Tuning