Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Intrebare : Cursuri de Karting ! (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/161662-intrebare-cursuri-karting.html)

1.9Diesel 04-01-10 18:34

Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Imi poate spune cineva daca exista cursuri de kartig...sau de pilotaj ...(ceva de genu` :D ) .....prin apropiere ?

Scarto 04-01-10 19:58

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
La bacau la selena stiu ca erau...

johnson 05-01-10 08:30

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
La Bacau este sigur, daca vrei iti pot da si numarul de telefon al baiatului care se ocupa. Ai acolo toate condiitile pt a face sportul asta la modul profesional

1.9Diesel 05-01-10 14:18

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Quote:

Originally Posted by johnson (Post 2947428)
La Bacau este sigur, daca vrei iti pot da si numarul de telefon al baiatului care se ocupa. Ai acolo toate condiitile pt a face sportul asta la modul profesional

Deci mai aproape de Piatra nu ar fi ..! Totusi dami un PM cu nr. Multumesc mult !

johnson 05-01-10 15:58

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
In orice caz pana la primavara nu ai ce face, nu ai aderenta la temperatura asta si sunt echipate cu slickuri. In afara de Selena nu ai unde sa faci performanta mai aproape, de o distractie poti sa mergi si la noi in poligon

AnDrEiCa 05-01-10 20:48

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Si ca sa faci la Selena performanta ,trebuie sa te tina si buzunarul....

1.9Diesel 06-01-10 09:05

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Quote:

Originally Posted by johnson (Post 2948597)
In orice caz pana la primavara nu ai ce face, nu ai aderenta la temperatura asta si sunt echipate cu slickuri. In afara de Selena nu ai unde sa faci performanta mai aproape, de o distractie poti sa mergi si la noi in poligon

Aha...pai oricum astept sa dea caldura ! Ms de informatii

1.9Diesel 06-01-10 09:10

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Quote:

Originally Posted by AnDrEiCa (Post 2949643)
Si ca sa faci la Selena performanta ,trebuie sa te tina si buzunarul....

Ai idee despre un pret informativ ? :P

johnson 06-01-10 19:15

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
40 de lei 15 minute cu kartul cel mai slab, aprox 100euro cu unul de curse. Tu ai intrebat de cursuri, asta presupune ca vrei sa faci performante, deci ai si bani pt asta, daca stiam ca vrei altceva nu iti mai raspundeam la fel

1.9Diesel 07-01-10 18:13

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
da johnson ... ms mult ! o sa valutez situatia si am sa vad ce fac. ms mult !

Scarto 07-01-10 18:17

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Poate se indura careva si asfalteaza si la noi poligonu :D Ar scoate ceva banuti ...

1.9Diesel 07-01-10 18:35

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Quote:

Originally Posted by Scarto (Post 2955321)
Poate se indura careva si asfalteaza si la noi poligonu :D Ar scoate ceva banuti ...

Daca ar fi asfaltat calumea...as fi des pe acolo....si sa fie niste karturi mai bunute ...

Dooku 07-01-10 20:20

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Intr-un timp erau la palatul copiilor! Am facut si eu acolo cand eram mai mic si era destul de tare, te invata si mecanica. Si nu costa nimic...doar vro 2 litri de benizina din cand in cand

buddy_lexx 07-01-10 22:02

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Quote:

Originally Posted by 1.9Diesel (Post 2955386)
Daca ar fi asfaltat calumea...as fi des pe acolo....si sa fie niste karturi mai bunute ...

aveti idee cam cat ar costa asfaltarea poligonului??:) is costuri mari... si nu investeste nimeni acolo... nici iarba nu-s in stare sa o taie...

Scarto 07-01-10 22:23

Re: Intrebare : Cursuri de Karting !
 
Pai din cate-am inteles a fost concesionat nush cui .. eu bagam clauza acolo .. ti-l dau, da il faci ca lumea si iei tu 80 % profitu si 20 % la primarie .. pt .. 50 de ani sa zicem .. dar la noi .. ca la nimeni :) Care vreti raliu, senzatii si altele .. luativa masina si go in cheile bicazului .. ce vreti mai mult de atat ?:D


All times are GMT +2. The time now is 21:59.

- Copyright 2024 4Tuning