Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   La Multi Ani ! (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/161239-ani.html)

CmI-user 31-12-09 16:16

La Multi Ani !
 
Stiu ca pentru unii a fost un an 2009 bun, prosper, pentru altii, un an mai putin bun. Eu va doresc un an bun, ca perfect nu exista si implinirea viselor!

LA MULTI ANI !!!

iMAGiNE 31-12-09 21:03

Re: La Multi Ani !
 
La multi ani! ;)
Sa auzim numai de bine!

KarFanatik 31-12-09 21:03

Re: La Multi Ani !
 
HAPPY NEW YEAR!!!!!!!!

marius3030 01-01-10 15:19

Re: La Multi Ani !
 
la multi ani motherfuckers!!!!!!!!!!!!!!!.........vb unui preten!

Ene'Andrei 02-01-10 16:49

Re: La Multi Ani !
 
da motherfuckers :D vb mea :)


All times are GMT +2. The time now is 04:07.

- Copyright 2026 4Tuning