Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Masina mea DACIA (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/161169-masina-mea-dacia.html)

B.B.Y 30-12-09 22:00

Masina mea DACIA
 
6 Attachment(s)
Pentru inceput as vrea sa salut toti posesorii de autoturisme Dacia.Cu ajutorul catorva poze va voi prezenta "Dacia mea",as dori pareri,sfaturi,indrumari...va multumesc anticipat.

tuning22 30-12-09 22:34

Re: Masina mea DACIA
 
arata bine masina frate:) niste jante ar merge

B.B.Y 30-12-09 22:47

Re: Masina mea DACIA
 
da ai dreptate....in vara am sa incerc sa le schimb.Ms mult bafta

tataru24 30-12-09 22:51

Re: Masina mea DACIA
 
o masina frumoasa cu bun gust, simpla,sa ai grija de dansa si fara incidente neplacute......bafta la modificari.....

B.B.Y 30-12-09 22:59

Re: Masina mea DACIA
 
o sa am grija, bafta multa si tie la tunarit.

andi_cimpean 30-12-09 23:11

Re: Masina mea DACIA
 
Draguta masina, dar pleoapele alea arata urat asa, negre. Ai putea sa incerci sa le vopsesti. Niste jante mai mari, ar mai completa look-ul masinii.

P.S. Nu mai parca pe trecerile de pietoni:p.

tataru24 30-12-09 23:30

Re: Masina mea DACIA
 
dar nish poze cu interiorul?:D

B.B.Y 30-12-09 23:32

Re: Masina mea DACIA
 
Salut Andi, asa zisele pleoape sunt din autocolant momentan, imediat ce intram in noul an am sa dau comanda la baiatul din baia mare, cred ca il stii , se ocupa cu asa ceva, jantele sunt cele stock pe 14" si cum am spus si mai sus o sa le inlocuiesc in vara cu un set ATS CUP pe 15" imi plac foarte mult si cred ca dau bine pe solenza...in rest cu rabdare, timp si pasiune se face orice. Ms mult pt pareri,sfaturi bafta :D

crazyfornova 30-12-09 23:34

Re: Masina mea DACIA
 
1 Attachment(s)
Un cadou pentru sf de an 2009.si cu ocazia asta iti doresc sa ai grija de ea..si s-o feresti de cele rele..:)
Toate cele bune!

B.B.Y 30-12-09 23:35

Re: Masina mea DACIA
 
o sa pun si poze cu interiorul,nu e cine stie ce, e clasicul interior de solenza cu foarte mici modificari sa spun..

B.B.Y 30-12-09 23:38

Re: Masina mea DACIA
 
crazyfornova iti multumesc foarte mult, iti doresc si tie numai bine si sa ai grija de masinuta ta,imi place foarte mult cum ai modificat poza...un an nou fericit si tot ce iti doresti ;)

ROAD EMPIRE 31-12-09 10:05

Re: Masina mea DACIA
 
FRumusica! ai grija de ea si multi km fara probleme;)

Bafta pe mai departe in tot ceeace faci.

sandor406 31-12-09 10:22

Re: Masina mea DACIA
 
frumoasa masinuta, cu fff mult bun gust!:)) sa o tii tot asa, fara tiganii si de alea!;) simplu si cu efect!;)bafta la ea! an nou fericit!!!

cristy_dacia 31-12-09 10:28

Re: Masina mea DACIA
 
masina arata bine daca ai mai coborao putin ar da super

B.B.Y 31-12-09 14:15

Re: Masina mea DACIA
 
multumesc mult tuturor pentru aprecieri si sfaturi,multi km fara incidente va doresc un an nou mai bun si sa ne auzim cu bine....LA MULTI ANI !!!


All times are GMT +2. The time now is 22:44.

- Copyright 2026 4Tuning