Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/160893-opel-vectra-ajunge.html)

insane_rally 28-12-09 19:24

20 Attachment(s)
-acum 2 ani cam asa arata masina(prima poza), in afara de un motor 2.0 16v care tragea de 90 cp masina era complet distrusa... :(
-acum 1 an am reusit sa-i pun cat de cat motorul la punct sa traga de cei 150 CP si cat de cat sa ii aranjez exteriorul... :shock:

in prezent dupa foarte multa munca si bani, cam asa arata.. :D inca nu am vopsit-o, sper ca in ianuarie sa ies cu ea pe strazi... va tin la curent :D:evil:

elyx13 28-12-09 21:10

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
bravo.imi place ce ideei ai. e o masina foarte reusita. nu umfli putin si aripile fata? cu 9j cred ca-ti va atinge.

insane_rally 28-12-09 21:22

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
sunt si pe fata umflate dar foarte putin ... incat sa nu-mi atinga . Daca imi atinge singura varianta instanta e sa pun niste inaltatoare la arcuri. Oricum suspensia e lemn :D se lasa doar din cauciuc :P

donz 28-12-09 21:42

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
super proiectul, investitie mare si rezultatul pe masura FAIN. o singura intrebare ... de ce vectra???

insane_rally 28-12-09 21:45

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
Quote:

Originally Posted by donz (Post 2930255)
super proiectul, investitie mare si rezultatul pe masura FAIN. o singura intrebare ... de ce vectra???

Vectra pentru ca imi place ff mult modelul, e f reusit si fiabil. Si odata ce incepi sa bagi bani.... nu te mai opresti :oops:

Skma 28-12-09 22:10

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
nebune ai ajuns si tu paici:twisted:
Hai sa facem vectra asta forta !
Sa speram ca in primavara asta vor fi 2 vectre forta:twisted:

insane_rally 28-12-09 22:14

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
1 Attachment(s)
lasa boss... ca o aliniem si pe a ta la standardele dorite :D:D:D sunt facute chiar azi pozele alea cu spritz... vizionare placuta :evil:

Sonny™ 28-12-09 22:34

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
frumos proiectul tau bafta in continuare ;)

donz 28-12-09 22:58

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
foarte frumoase jantele numa acuma leam observat borbet a ... daca nu ma insel , ai vopsito sau e tot in spritz??

Skma 28-12-09 23:07

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
Masina e cred la a 4-a mana de spritzkit.
Probabil ca maine poimaine o sa fie vopsita:-)toata lumea asteapta nu mai zic el;)

insane_rally 28-12-09 23:21

1 Attachment(s)
toata lumea? tot orasul:)))) jantele acum sunt imbracate in spritz... si vor fi culoarea masinii (adica negru) cu dunga din interior de 2cm rosie (si am capace drepte da super bine)...:twisted:

skama tu stii ceasurile mele de bord?

donz 28-12-09 23:38

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
foarte frumoase ceasurile , asha ai vrut sa fie cu rosu turometrul , temp si benzina, si alba vitezometrul sau asa a iesit ?


p.s. superbe cifrele si mai ales alea mici

insane_rally 28-12-09 23:42

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
daca-ti zic cat ma costat te umfla rasu... la tipografie pe coala de plastic... 2ron :D

donz 29-12-09 00:00

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
:yikes::yikes: asa se fac adevaratele afaceri ... felicitari

insane_rally 29-12-09 00:15

Re: Opel vectra a, ce-a fost si ce va ajunge :D
 
dap :) daca ai imaginatie si esti inventiv... toate merg ca unse :D


All times are GMT +2. The time now is 06:10.

- Copyright 2024 4Tuning