Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Toyota SUPRA vs Audi RS4 ...... (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/1607-toyota-supra-vs-audi-rs4.html)

EvLSant0S 26-07-04 03:17

Toyota SUPRA vs Audi RS4 ......
 
`sup , o intrebare... pe care am primit-o de multe ori zilele astea , inainte de toate .... tzin sa le multumes.... lui Virgil and Catalin.... m-au facut sa mai simt ceva din viatza asta... a fost saptamana vietii mele ... unii o sa rada mi se rupe mie p de voi.. , si ma intreb voi la 15 ani ce faceatzi ... anyway... SENZATZII :

Supra... In capatul unei strazi mai lungi... :) la multzi kilometrii la ora :) ...

nu mai puteam sa inghit... i mean...

Rs4 ... am coborat din masina tremuram ... imi amortisera mainile... :)

cu toate ca s-a cam vazut asa ca rs4 fuge pe langa Supra (nu si peste 2 saptamani) :) :) , parca mai rau mi s-a parut in Supra... eu sunt si indragostit de Supra... poate fara sa vreau mi s-a parut mai marfa... sau nush... :) oricum aia a fo` seara vietii mele d pana acum... sotto.

voi ce atzi prefera... ?
e vb de supra lui dz1
si de rs4 a lui catars4
oricum va asigur ca in amandoua e... senzatie majora adrenalina and shit...

P.S : Cata sper sa nu te superi dar stii cum e ... if you r in luv... you ARE!

ESPinoza 26-07-04 03:47

eu am sa votez cand am sa ma plimb cu ele... si cred ca va dura ceva timp :roll:

COObra 26-07-04 07:58

consider Supra o masina de \"sezon\" - nu ma intelegeti gresit e o p***a de masina. belea mare
RS4 in schimb este totul. chiar daca peste 5-3-10 saptamani supra o sa aibe 1000 de cai si o so faca tot RS4 as alege.
vorba lu bogdanSHA - am imbatranit. Iote acu miaduc aminte tu zici de mine ca am imbatranit si ai venit cu sufrageria aia :D :D

IS 18 BOG 26-07-04 08:28

supra e o masina ce mere mai mult vara ......... am ales RS4

ZoliaT 26-07-04 11:29

fara nici un fel de regret aleg RS4

Al3xius 26-07-04 15:55

yo unu nu stiu ce sa aleg...supra e masina care a facut senzatie in fast & furious si sigur intoarce mai toata lumea capu dupa ea ...pe cand RS4 e o masina mai de famile ...dar cu un motor care o scoate si o ridica peste categoria \"family car\" cu MULT!!! ...sincer imi place supra ca e mai sportiva ...dar nici rs4 nu e vreo puturoasa ! ...inca nu m-am decis ce sa aleg ! vb lu ESPi : votez dupa ce ma plimb cu ele ! :P :P :P :wink:

EvLSant0S 26-07-04 16:34

lol ... pana acum e 6-3 ptr supra :) and that`s good :) , e super senzatie in amandoua dar... gustu-i gust...

COObra 26-07-04 17:27

nic rs nu e vro puturoasa
eu cred ca tu nu ai inteles alexius
SUPRA NU STA IN FATA LA RS

pimp_lex 26-07-04 19:22

am ales RS4 din cauza imbinatiei excentele de performante/clasa/spatiu interior/comfort/prestigiu si lux........oricum nu e ca si cum n-as accepta si Supra care e o super-masina . mai ales frumos facuta cum e a lui virgil

akimoto 26-07-04 19:33

RS4 e cel mai puternic break; SUPRA e coupe, are un aspect bestial si posibilitati enorme de tuning...in opinia mea, peste Supra e doar Skyline
aleg japoneza

mara 27-07-04 12:05

RS,sint familist si eu!

B|shOp-VR6 27-07-04 13:37

Le-as alege pe amandoua dar mai mult inclin spre RS4... naibi... mai tre sa si pleci cu familia prin tara... nu?

BogdanCMS 27-07-04 13:56

No offence dar...Supra...totushi o Supra e o Supra...pt mine RS4 pierde f mult la aspect...

Speedy 27-07-04 14:55

supra :twisted: :twisted:

Al3xius 27-07-04 15:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"COObra\"
nic rs nu e vro puturoasa
eu cred ca tu nu ai inteles alexius
SUPRA NU STA IN FATA LA RS


ups! my fault ! :oops: :oops: :oops: ...oricum poate si pentru ca sunt mai mic ...eu cred ca supra e mai pentru mine ! da si rs4 ala e prea prea prea .... prea misto ! :lol: de-aia nici nu votez deocamdata ! :roll:


All times are GMT +2. The time now is 19:04.

- Copyright 2024 4Tuning