Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   Vand intercooler (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/160664-vand-intercooler.html)

Bmwaldo 27-12-09 13:19

Vand intercooler
 
este luat de pe mitsubishi outlander. A racit turbina unui colt czt iar acum isi asteapta un alt stapan .


Pret : 300 lei neg


Tel : 0722 775 238

Bmwaldo 02-01-10 13:21

Re: Vand intercooler
 
sus sus sus

Bmwaldo 04-01-10 17:20

Re: Vand intercooler
 
ap ap ap ap

mihaistan 07-01-10 12:27

Re: Vand intercooler
 
da`mi te rog frumos dimensiunile lui ... si diametrul la intrare iesire ! multumesc , m`ar ajuta o poza... sa vad daca ar incapea la mine !daca este destul de mare

Bmwaldo 12-01-10 13:43

Re: Vand intercooler
 
Quote:

Originally Posted by mihaistan (Post 2954216)
da`mi te rog frumos dimensiunile lui ... si diametrul la intrare iesire ! multumesc , m`ar ajuta o poza... sa vad daca ar incapea la mine !daca este destul de mare

o sa-l masor azi si pun dimensiunile aici

Bmwaldo 18-01-10 12:16

Re: Vand intercooler
 
aaaaaaaap

Yo87_xXx 18-01-10 14:30

Re: Vand intercooler
 
o poza, doua si dimensiunile te rog :D

Bmwaldo 19-01-10 15:19

Re: Vand intercooler
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Yo87_xXx (Post 2989267)
o poza, doua si dimensiunile te rog :D

inca nu l-am masurat, diseara o sa-l masor, insa am pus cateva poze .

mihaistan 22-01-10 07:41

Re: Vand intercooler
 
astept dimensiunile alea de ceva vreme ... as vrea sa zic ca il vreau eu... dar nu stiu daca imi merge :-)

Bmwaldo 23-01-10 22:15

Re: Vand intercooler
 
46 x 18 x 8

mihaistan 23-01-10 22:39

Re: Vand intercooler
 
lungimea este cu sau fara capace ? intrarea si iesirea pe cat sunt ? daca e cu tot cu capac nu este destul de lung pentru mine :cry::cry:

Bmwaldo 25-01-10 13:49

Re: Vand intercooler
 
vorbim pe privat ..

Bmwaldo 27-01-10 13:13

Re: Vand intercooler
 
aaaaaaap

Bmwaldo 29-01-10 14:01

Re: Vand intercooler
 
suuuuuuus

AudioClass 31-01-10 19:40

Re: Vand intercooler
 
Ce dimensiune au gurile de aer?


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning