![]() |
CINE FACE ASA CEVA???
6 Attachment(s)
caut pe cineva care sa faca o bara ca in poza.si la ce pret ar putea face?
|
Re: CINE FACE ASA CEVA???
si mie imi place modelul asta de bara,din pacate e doar pe state....m ar avantaja ca mi raceste si radiatoru de ulei
|
Re: CINE FACE ASA CEVA???
e urata fara farurile alea mici :), pe ebay nu se gaseste ?
|
Re: CINE FACE ASA CEVA???
Se gaseste pe ebay, doar ca se duce ceva transportul.
Vezi ca o gasesti si in Europa, mai cauta putin. Defapt, tu cauti bara de Civic Del Sol USDM. :) Si eu sunt de parere ca e oribila fara farurile alea! |
Re: CINE FACE ASA CEVA???
mie imi plac gurile suplimentare...din punct de vedere practic. gauri pentru ochisori poti sa ii dai oricand,nu e panica
|
Re: CINE FACE ASA CEVA???
cu bara asta fata seamana cu un Neon.
|
Re: CINE FACE ASA CEVA???
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:25. |
- Copyright 2026 4Tuning