![]() |
BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
6 Attachment(s)
M-am hotarat sa o dau, motivul : UPGRADE! 8)
Asa ca se vinde : E46 320d facelift din 04/2002, 150cp+, 164.000KM 5+1 trepte ABS ASC Xenon din fabrica Angel Eyes Neon 8000k Climatronic Jante M-Paket cu pneuri spate 245/40ZR17 fata 225/45ZR17 Folie geamuri Llumar omologata RAR Scaune sport semi-piele cu reglaj lombar Cotiera piele fata si spate Geamuri electrice Oglinzi electrice incalzite Computer de bord Subwoofer MTX 300W RMS cu statie Mutant Modificari : - Pachet M-Technik 2 - Grile capota negre - Schimbator viteze M titan - Stopuri LED - Capota BadBoy - Am astupat stopurile de pe portbagaj - Arcuri KW (am oborat-o 35mm fata/30mm spate) - Portbagaj CSL - Tipsuri 330i PRET = 10.000Euro fix (daca nu se da cu aceasta suma, nu o mai dau) Daca am uitat ceva sa mai spun despre ea o sa revin... Tot istoricul masini il gasiti aici ... Nu fac schimburi. 0764.709.399 - Alex |
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
Valabila si impecabila...
|
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
Anuntul este valabil pana pe data de 15.01.2010
|
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
UP!!!
|
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
PRETUL SCADE la 9.500E pentru 10 zile, fix pana pe 15.01.2010...daca nu se da pana atunci raman cu ea.
Mi-am gasit masina... 0764.709.399 |
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
|
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
UP!!!
|
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
UP!!!
Mai raman 3 zile de vanzare... |
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
UP!!!
|
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
Inca valabila
PRET NEGOCIABIL!!! |
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
5 Attachment(s)
UP!!!
poze noi PRET = 9.500E negociabil |
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
UP!!!
|
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
am o mica intrebare, poti sa raspunzi prin pm
cand pui marsalierul, cei din spatele tau cum isi dau seama, ai mutat luminle de la marsalier altundeva sau cum ai facut? Bafta la vanzare:) |
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
Quote:
|
Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
Topicul se poate inchide .... NU SE MAI VINDE MASINA !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:05. |
- Copyright 2026 4Tuning