Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/159972-bmw-e46-320d-alb-technik-2-a.html)

Xie77 21-12-09 15:20

BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
6 Attachment(s)
M-am hotarat sa o dau, motivul : UPGRADE! 8)

Asa ca se vinde :

E46 320d facelift din 04/2002, 150cp+,
164.000KM
5+1 trepte
ABS
ASC
Xenon din fabrica
Angel Eyes Neon 8000k
Climatronic
Jante M-Paket cu pneuri spate 245/40ZR17 fata 225/45ZR17
Folie geamuri Llumar omologata RAR
Scaune sport semi-piele cu reglaj lombar
Cotiera piele fata si spate
Geamuri electrice
Oglinzi electrice incalzite
Computer de bord
Subwoofer MTX 300W RMS cu statie Mutant

Modificari :
- Pachet M-Technik 2
- Grile capota negre
- Schimbator viteze M titan
- Stopuri LED
- Capota BadBoy
- Am astupat stopurile de pe portbagaj
- Arcuri KW (am oborat-o 35mm fata/30mm spate)
- Portbagaj CSL
- Tipsuri 330i

PRET = 10.000Euro fix (daca nu se da cu aceasta suma, nu o mai dau)

Daca am uitat ceva sa mai spun despre ea o sa revin...
Tot istoricul masini il gasiti aici ...

Nu fac schimburi.

0764.709.399 - Alex

Xie77 23-12-09 14:25

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
Valabila si impecabila...

Xie77 25-12-09 02:06

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
Anuntul este valabil pana pe data de 15.01.2010

Xie77 03-01-10 21:31

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
UP!!!

Xie77 05-01-10 13:21

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
PRETUL SCADE la 9.500E pentru 10 zile, fix pana pe 15.01.2010...daca nu se da pana atunci raman cu ea.

Mi-am gasit masina...

0764.709.399

Xie77 07-01-10 21:27

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
UP!!!

Poze noi <<<< Click aici !!!

Xie77 09-01-10 18:05

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
UP!!!

Xie77 12-01-10 15:23

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
UP!!!

Mai raman 3 zile de vanzare...

Xie77 15-01-10 13:33

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
UP!!!

Xie77 26-01-10 00:14

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
Inca valabila

PRET NEGOCIABIL!!!

Xie77 28-01-10 18:39

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
5 Attachment(s)
UP!!!

poze noi

PRET = 9.500E negociabil

Xie77 31-01-10 18:54

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
UP!!!

quick_silver2 31-01-10 19:57

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
am o mica intrebare, poti sa raspunzi prin pm
cand pui marsalierul, cei din spatele tau cum isi dau seama, ai mutat luminle de la marsalier altundeva sau cum ai facut?
Bafta la vanzare:)

Xie77 31-01-10 20:51

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 3035630)
am o mica intrebare, poti sa raspunzi prin pm
cand pui marsalierul, cei din spatele tau cum isi dau seama, ai mutat luminle de la marsalier altundeva sau cum ai facut?
Bafta la vanzare:)

Am mutat marsalierul pe semnalizari ;)

Xie77 10-02-10 10:45

Re: BMW E46 320D, alb, ///M-Technik 2
 
Topicul se poate inchide .... NU SE MAI VINDE MASINA !!!


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2026 4Tuning