Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Timisoara (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara.html)
-   -   Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara/159949-cafeneaua-timisorenilor-locul-discutiilor.html)

mirel vicaru 16-04-14 17:44

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
eu stiu 2 strungari in TM:

Ionel 0727 910 747
Ilie 0741 089 766

Primul undeva pe Buziasului, al doilea la Autohton langa Pta Mehala sau invers, nu stiu sigur.

Nu stiu daca vreunul poate sa faca ce vrei tu, dar stiu sigur ca sunt strungari

Quote:

Originally Posted by TM 03 BAD (Post 5600207)
Un strungar in Tm care poate sa faca niste capace la jante sa acopere prezoanele stie careva ?


TM 03 BAD 17-04-14 10:55

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
Ms . Intre timp am rezolvat cu capacele!

soosy 29-04-14 10:51

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
ma ajuta cineva cu un numar de tel sau o persoana ceva care se ocupa cu stickere,m-ar interesa sa fac cateva(am pozele si dimensiuniile)
stiam de ceva Fane parca pe linia lui 7 dar la ce preturi avea(un sticker de 4-5 cm la 10-15 lei...)extrem de mult

astept
multumesc

mirel vicaru 29-04-14 14:13

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
ma intereseaza si pe mine informatia asta

Quote:

Originally Posted by soosy (Post 5699843)
ma ajuta cineva cu un numar de tel sau o persoana ceva care se ocupa cu stickere,m-ar interesa sa fac cateva(am pozele si dimensiuniile)
stiam de ceva Fane parca pe linia lui 7 dar la ce preturi avea(un sticker de 4-5 cm la 10-15 lei...)extrem de mult

astept
multumesc


adrianpaul 01-05-14 20:49

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
Era o firma pe langa intersectia de langa biserica din mehala.(era in curtea interioara,la etaj, pe colt, vis a vis de biserica)

soosy 01-05-14 21:06

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
Quote:

Originally Posted by adrianpaul (Post 5700865)
Era o firma pe langa intersectia de langa biserica din mehala.(era in curtea interioara,la etaj, pe colt, vis a vis de biserica)

stii cumva si ceva preturi?

alynex 01-05-14 22:57

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
Incercati aici, e un baiat din Arad, care stie bine cei cu stikerele si are preturi bune.

soosy 02-05-14 09:53

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
oky..multam

soosy 28-05-14 22:50

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
stiti pe cineva in oras care reconditioneaza cap planetara?cumparat de la ciclop nou si a tinut cam 3-4 luni...de data asta merg pe reconditionare asa cum si cu bucsele facute cu teflon...


astept detalii nr de tel adresa
eventual si un pret..(optional...)daca nu iau eu legatura si asta aflu pe urma

multumesc

Batman1986 11-06-14 00:52

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
Buna, ma intereseaza daca mai exista ceva cluburi de pasionati Auto in TM ACTIVI asta inseamna intalniri saptamanale plecari la eveniment chesti caritabile un grup de prieteni unde ma pot simt acasa si gasi ajutor cu ori ce problema si de asemenea a oferi ajutor din partea mea cu ce pot.

Caut sa devin mebru si sa ma implic cu adevarat nu doar pe foaie.
Sunt foarte pasionat ce are legatura Tuning, masini, car Audio si am deja oarecum ceva experiente in concursuri car Audio cu Masina mea veche. CNCA locul 3 in TM acum vro 5 ani si locu 2 la concurs EMMA din ARAD acum 4 ani. Si sincer este pacat ce se intampla cu tuningul, expozitii etc in TM. Sper ca se va misca ceva in privinta asta candva.


Va Salut

zLy_ibiza 01-08-14 17:15

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
Buna , am si eu o rugăminte , cine ma poate ajuta cu niște Bari transversale pt portbagaj ? Am un seat ibiza 2002 ,6L , dacă poate cineva sa ma ajute īmprumut 1 săptămana , plătesc chirie :) nu găsesc Bari dedicate decāt la prețuri astronomice !! Multumesc si sper ca ma poate ajuta cineva binevoitor si cu inima mare :D

soosy 21-08-14 17:22

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
Quote:

Originally Posted by mirel vicaru (Post 5699928)
ma intereseaza si pe mine informatia asta

5 lei bucata...ca ii color ca ii alb nu conteaza...
eu am dat comanda pentru 7 bucati si cu tot cu transport am platit 42 lei
dimensiuniile variaza intre 10-12cm x 15-20cm



legat de intrebarea mea pentru reconditionare cap planetara inca mai astept si chiar urgent
multumesc

adrianpaul 21-08-14 21:22

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
folie transparenta pentru faruri, stie cineva pe unde gasesc?

florin_cars 08-10-14 11:58

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
Un tapiter auto in TM?

Stiam pe unul Cata ce avea topic si pe motociclism.ro dar nu mai e activ de 2 ani iar nr de tel nu mai e valabil(aici pe forum nu a mai intrat de un an jumate)

Am de tapitat un plafon(stil original, anii 80) si pana in Arad nu renteaza sa merg, momentan.


Urgent!
0721.931.432

soosy 10-10-14 21:18

Re: Cafeneaua timişorenilor - locul discuţiilor de orice fel
 
la vinga...om care lucra foarte ok


All times are GMT +2. The time now is 15:43.

- Copyright 2024 4Tuning