Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Off-Topic (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/159893-off-topic.html)

johnsonxxl 15-12-10 19:18

Re: Off-Topic
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3900651)
asa in luna cadourilor te.au lasat fara...?

si la insusit cineva ca si cadou

Sonny™ 15-12-10 19:19

Re: Off-Topic
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 3900678)
si la insusit cineva ca si cadou

buna asta...:)):))=)):))):lol:

marius86AMI 15-12-10 19:47

Re: Off-Topic
 
deacu' strang ptr planetara stanga :)).....las ca ma fac eu mare si imi iau altu'.....il sudez cu argon baga'leas dicku'ntre fese la toti copchii "curiosi" :lol::twisted:

tek_tm3 15-12-10 20:27

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by pLasTy (Post 3897916)
Nu sunt cu un an mai mic de cat tine:lol:am curajul sa dau inapoi...Nu cred ca este numai un plasty in acest oras...!:rolleyes2
Nu ma intereseaza spusele celorlalti in legatura cu varsta,permisul etc!nu va raspund.Pe celelalte forumuri chiar nu este asa.Aici sunt cam multi "smecherasi":cry:scuzati daca jignesc pe cineva!
@ VN23TDR - "E masina lu` tati " te cam inseli in privinta asta...dar nu mai comentez nimic ca degeaba...:sad:

ca sa ma bag si eu ca musca-n lapte....

bai πzda cu oo ...daca TDR se insala si aia nu-i "masina lu tati" ci e a ta dupa cum zici, atunci pe cine faci tu "smecherasi" ca nu inteleg...? sau nu stii la ce se refera termenul in cauza ?!
JIPI....o curatenie de sarbatori ? ceva ?:D

Sonny™ 15-12-10 20:41

Re: Off-Topic
 
Quote:

Originally Posted by marius86AMI (Post 3900750)
deacu' strang ptr planetara stanga :)).....las ca ma fac eu mare si imi iau altu'.....il sudez cu argon baga'leas dicku'ntre fese la toti copchii "curiosi" :lol::twisted:

ce sa.i faci...e romania....;)

grosu 16-12-10 02:34

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
2 Attachment(s)
eu am 17 ani o sa-mi i-au si permis si sa-i pun un pachet de la ELIA pe masina parintilor momentan are un motor 2.0 dci de 150 cp

grosu 16-12-10 02:37

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
pLasTy sa nu mai fi asa nervos intra in clubul meu : clubul babu babu stilul wow wow dar ai nevoie de sigla de la vw si de cricul masinii si s-a rezolvat treaba

k?

VN23TDR 16-12-10 08:38

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3898907)
@ TDR : lepra, socheres?:D:D:D:D

uite in concediu .. cu uscatu pe la mare.. ;d Tu?

VN23TDR 16-12-10 08:43

Re: Off-Topic
 
Sa vezi cum e cand iti fura emblemele..si cea de pe capota si cea de pe portbagaj .. si ca sa le scoata mi-a bagat surubelnitza si mi-a zgariat si vopseaua.. Sau sa vezi cum e sa-ti fure semnalizarea dreapta fata si sa ti-o smulga cu tot cu bec, soclu si vreun metru de fire si stai si cauta firele in toata instalatia electrica a masinii .. Un eleron ? = un fleac :lol:

Sonny™ 16-12-10 21:25

Re: Masinile membrilor 4tuning Vrancea - prezentare
 
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 3901690)
eu am 17 ani o sa-mi i-au si permis si sa-i pun un pachet de la ELIA pe masina parintilor momentan are un motor 2.0 dci de 150 cp

buna asta...:))

marius86AMI 17-12-10 12:19

Re: Off-Topic
 
da sa mi le ia, ca oricum vroiam sa'mi fac portbagajul 'clean look':lol:
grila mai am una prin casa...


la emblemele de pe roti, acolo tragedie doar 8)

pLasTy 17-12-10 21:16

Re: Off-Topic
 
Quote:

Originally Posted by VN23TDR (Post 3901914)
Sa vezi cum e cand iti fura emblemele..si cea de pe capota si cea de pe portbagaj .. si ca sa le scoata mi-a bagat surubelnitza si mi-a zgariat si vopseaua.. Sau sa vezi cum e sa-ti fure semnalizarea dreapta fata si sa ti-o smulga cu tot cu bec, soclu si vreun metru de fire si stai si cauta firele in toata instalatia electrica a masinii .. Un eleron ? = un fleac :lol:

Mie alaltaieri mi-au zgariat-o..si mi-au disparut capacelele alea cu insigna VW:sad: Cred ca numai tiganii astia ca e belea cu gheul din bahne.

ravy09 17-12-10 21:23

Re: Off-Topic
 
e bine ca am aflat si unde stai.. poate ne trebuie vreodata ceva dupa masina ta..

grosu 17-12-10 21:23

Re: Off-Topic
 
Quote:

Originally Posted by pLasTy (Post 3906691)
Mie alaltaieri mi-au zgariat-o..si mi-au disparut capacelele alea cu insigna VW:sad: Cred ca numai tiganii astia ca e belea cu gheul din bahne.


si nu ai casco ?

pLasTy 17-12-10 21:25

Re: Off-Topic
 
Quote:

Originally Posted by ravy09 (Post 3906699)
e bine ca am aflat si unde stai.. poate ne trebuie vreodata ceva dupa masina ta..

nu stau in bahne.am fost la cineva in vizita!:lol:

Am casco la ea!


All times are GMT +2. The time now is 17:57.

- Copyright 2024 4Tuning