Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   CURSA INDEMANARE BUCURESTI (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/159594-cursa-indemanare-bucuresti.html)

DONU' 18-12-09 19:07

CURSA INDEMANARE BUCURESTI
 
Legal Racing doreste organizarea unei etape demonstrative pe zapada in acest weekend, mai exact Duminica .
Data 20.12.2009
Orele 11:30 am
Locatia Soseaua Catelu - vis a vis de Scoala Internationala Bucuresti
Este vorba de un parc privat in care avem acces oficial.
Nu este vorba de o intrecere ilegala, ci una intr-un spatiu privat unde oricum nu este drum public.
Mai mult acest parc este inchis vizitatorilor de ceva timp.

Relatii suplimentare puteti obtine la [email protected]

Va fi un traseu tip circuit, virajat pe zapada cu linii drepte, unde se poatre dezvolta o viteza de maxim 80-90km/h.

Nu vor fi admise:
- auto fara anvelope de iarna
- nu sunt admise auto echipate cu lanturi.

negoitacata 18-12-09 20:22

Re: CURSA INDEMANARE BUCURESTI
 
Cine se duce de la voi.....Donu bagi corsa la inaintare???

morpheusmaster 18-12-09 20:53

Re: CURSA INDEMANARE BUCURESTI
 
Ce o sa fie acolo nici nu vreau sa ma gandesc...


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning