Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar Htc sau Iphone (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/159353-cumpar-htc-iphone.html)

dmx_4you2007 17-12-09 11:15

Cumpar Htc sau Iphone
 
Cum spune si titlul as vrea sa cumpar ori un htc ori un Iphone.Astept oferte.

dmx_4you2007 20-12-09 12:07

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
^^Up^^

dmx_4you2007 23-12-09 14:36

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
^^Up^^

Bogdan YBR 25-12-09 14:57

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
am un p3300 artemis. vezi anuntul meu

dmx_4you2007 26-12-09 13:25

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
Nu multumesc.

Madalyn Boss 26-12-09 18:28

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
un HP 914c sigilat ?

Eugen_TL 26-12-09 18:57

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
iphone,3g,nou cutie,8gb - 300euro
suna aici si spui ca ai nr-ul de la Eugen:0722 620 608 (radu)

dmx_4you2007 27-12-09 21:24

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
[QUOTE][/QUOTE
nu sunt ca nu sunt interesat eugen.

Eugen_TL 28-12-09 00:45

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
atunci specifica ce bani ai, ca sa stie lumea daca se mai deranjeaza sa scrie aici.

dmx_4you2007 28-12-09 11:25

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
Nu conteaza suma.Pot oferi si500,dar al tau nu ma intereseaza.

dmx_4you2007 28-12-09 11:25

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
500 euro

Eugen_TL 28-12-09 11:58

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
atunci specifica ce te intereseaza atat la un htc cat si la iphone.. Ce vrei tu sa aibe, daca banii nu-s problema. Si telefonul nu-i al meu, e al unui prieten, dar pretul e f bun. Iphone nu-s multe modele, vrei 16gb? vrei fara 3g?

dmx_4you2007 28-12-09 12:21

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
mai as vrea si 3g 16 gb,sau 3gs white.Apropoi nu mai scrie te rog pe acest topic.

Eugen_TL 28-12-09 12:46

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
Ok, atunci sport la asteptat oferte, cand tu nu stii ce vrei. E ca si cum as spune eu "caut bmw" dar nu spun si ce anume as vrea de la masina" motor,cai,optiuni" ... Eu doar am incercat sa-ti fac cautarea mai usoara, dar se pare ca tu nu stii ce vrei de fapt. ciao

dmx_4you2007 28-12-09 12:49

Re: Cumpar Htc sau Iphone
 
Se poate inchide topicul,am cumarat acum un iphone.Multumesc CG


All times are GMT +2. The time now is 03:01.

- Copyright 2026 4Tuning