Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/159332-drag-race-e34-m5-turbo-by-luca-motorsport-proiect-dezvoltat-100-romania.html)

bodyspeed 20-12-09 14:58

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Foarte frumos proiect şi aveţi multe aşteptări de la el, eu vă ţin pumni şi aştept să ajungă la stage 3 ..sau mă rog la 1000 hp :D
Mă bucur că odată cu acest proiect o să apară şi altele dacă nu pe aceeaşi platformă ..dar vrând să facă mia sub capotă..concurenţă ce să mai , astfel ne-am plictisi :lol:

-Mihail 20-12-09 17:11

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Quote:

Originally Posted by yoda (Post 2907191)
vad ca tot apar brigazi....brigada laf, brigada mom...dar toti uita ca brigada "zi azars" e din ce in ce mai mare si mai puternica iar membrii sunt din garda veche...e un fel de PDL....s-au adunat toti cei capabili din alte cluburi si o parte de independenti si curand o sa ia conducerea!de exemplu in rolul lui boc ar fi bun bpr-ul! :lol: hai sa traiti bine si O L E pt CUNOSCATORI ! :twisted: ;)

intradevar ..........BRIGADA VECHIE ( CEI MAI BUNI , CEI MAI TARI , ELITA CUM SE ZICE )
MULTA BAFTA CU NOILE STAGIATURI



P.S... SARBATORI FERICITE TUTUROR

gollum_ 20-12-09 18:46

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Quote:

Originally Posted by -Mihail (Post 2908618)
intradevar ..........BRIGADA VECHIE ( CEI MAI BUNI , CEI MAI TARI , ELITA CUM SE ZICE )
MULTA BAFTA CU NOILE STAGIATURI



P.S... SARBATORI FERICITE TUTUROR

Sarbatori fericite si tie .. si bafta cu al tau E34 .....;)

Legat de aceste cuvinte - cu cei mai buni, cei mari tari, elita ... EU PERSONAL nu cred ca ACESTE cuvinte m-a caracterizeaza pe mine personal ( probabil ca ai vazut). Cand masina o sa fie gata si o sa mearga asa cum i-mi doresc atunci putem sa discutam despre care masina este mai buna/tare ca alta si de ce .... poate reusim atunci cu toti sa evitam copilariile de forum si sa discutam profi. ;)

bebe no1 20-12-09 19:54

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
o adevarata nebunie de masina bafta in continuare cu ea Sarbatori Fericite

MariusTXA 20-12-09 20:24

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
10 Attachment(s)
cateva poze............

quick_silver2 20-12-09 22:03

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Interesant proiectul,e de urmarit
o intrebare am si eu, bordul de unde e sau ? e de motocicleta?
Multa bafta

76BPR 20-12-09 23:52

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Quote:

Originally Posted by yoda (Post 2907191)
vad ca tot apar brigazi....brigada laf, brigada mom...dar toti uita ca brigada "zi azars" e din ce in ce mai mare si mai puternica iar membrii sunt din garda veche...e un fel de PDL....s-au adunat toti cei capabili din alte cluburi si o parte de independenti si curand o sa ia conducerea!de exemplu in rolul lui boc ar fi bun bpr-ul! :lol: hai sa traiti bine si O L E pt CUNOSCATORI ! :twisted: ;)

OOOO domn doctor mai traiesti, ca de cand nu te-am vazut ,multa vreme a trecut.

salfkm 21-12-09 07:23

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Foarte interesant proiectul vostru,felicitari pt tot ceea ce faceti.Sper sa reusiti sa atingeti "target-ul" pe care vi l-ati propus.Spuneti-mi si mie de unde ati cumparat ceasurile acelea suplimentare asa smechere sau sunt facute si sondele le-ati cumparat doar,eventual si un pret daca se poate pt ele.Mersi si multa bafta in continuare cu proiectul

yoda 21-12-09 07:46

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Quote:

Originally Posted by 76BPR (Post 2909795)
OOOO domn doctor mai traiesti, ca de cand nu te-am vazut ,multa vreme a trecut.

Da Gurita traiesc...bine...astept si eu niste piese ca sa mai bifam o marca in brigada ! ;)

gollum_ 21-12-09 10:21

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 2909373)
Interesant proiectul,e de urmarit
o intrebare am si eu, bordul de unde e sau ? e de motocicleta?
Multa bafta

Bordul este universal de motocicleta dar merge adaptat si la auto - se pot selecta nr de cilindri.... etc. Este o varianta super OK pentru un proiect custom. A fost o recomandare a unor prieteni si parese ca a fost o idee ff buna.:D

gollum_ 21-12-09 10:40

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Quote:

Originally Posted by salfkm (Post 2910075)
Foarte interesant proiectul vostru,felicitari pt tot ceea ce faceti.Sper sa reusiti sa atingeti "target-ul" pe care vi l-ati propus.Spuneti-mi si mie de unde ati cumparat ceasurile acelea suplimentare asa smechere sau sunt facute si sondele le-ati cumparat doar,eventual si un pret daca se poate pt ele.Mersi si multa bafta in continuare cu proiectul

Ceasurile sunt din domeniul aviatie cu adaptare custom (sonde si soft interpretare) pt Luca Motorsport.
La cerere putem face un pret in fuctie de parametri care vrei sa-i monitorizezi.
G.

salfkm 21-12-09 17:56

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Ok,am inteles,e foarte interesanta treaba,chiar nu m-as fi gandit la asta niciodata,felicitari!!!Ti-am trimis un pm ca sa nu poluam topicul cu alte discutii.Mersi

MariusTXA 23-12-09 00:00

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
1 Attachment(s)
http://************/filme/489.html

danesoctavian 23-12-09 00:51

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
Foarte frumos lucrat...laudele nu isi mai au rostu!Bafta pentru tot ceea ce ti-ai propus.

bogdan_e36 23-12-09 02:26

Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania
 
o intrebare am si eu.sper sa nu se fi scris si sa nu fi citit pana acum despre ceea ce o sa intreb,cn se ocupa de soft??se face la noi in tzara sau in afara:D??

multa bafta cu masina si sper sa o vdm in primavara p pista:P si dc nu si p strazi:D


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2024 4Tuning