Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   VladM Photography (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/158705-vladm-photography.html)

Wlad 13-12-09 18:10

VladM Photography
 
6 Attachment(s)
salutare tuturor...
de curand am inceput sa fiu fascinat de fotografie.Va atasez cateva din cele mai reusite poze(zic eu) ale mele.Sunt la inceput asa ca astept sfaturile,parerile si criticile voastre.
tin sa precizez ca aparatul meu foto nu este unul profesional. Finepix A500 - 5.1 mega pixeli:arrow:

Wlad 13-12-09 18:14

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
9 Attachment(s)
seria 2

MZ ™ 13-12-09 18:57

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
incearca sa eviti sa mai incadrezi subiectul pe care vrei sa-l pozezi la mijloc ;)
asteptam mai multe !!:D

Wlad 13-12-09 19:42

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
3 Attachment(s)
voi tine cont de sfatul tau Mz:D
:rolleyes2

Wlad 15-12-09 10:40

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
3 Attachment(s)
o poza proaspata..ninge..:lol:
si vreo doua de aseara:D

Wlad 15-12-09 10:48

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
4 Attachment(s)
:arrow: astept sfaturi si critici de la voi:)

cvic 15-12-09 11:28

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
Imi palce cel mai mult a treia poza cu padurea...(doar ca ti-a iesit si acel colt in stanga-sus).In rest pozele sunt "ok"..ca toata luma..asteptam mai mult si..spor:-D

Wlad 15-12-09 22:00

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
6 Attachment(s)
"snow edition" .am tinut cont de sftul lui MZ ™ si nu am mai incadrat obiectul pe mijloc..:arrow:

Wlad 16-12-09 22:33

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
chiar nu ma ajuta nimeni de aici cu un sfat,cu vreo critica sau o indrumare...? :poke::sadblinky

Ntzphotography 17-12-09 10:42

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
Hai ca te ajut eu cu ce pot.Dupa parerea mea pozele astea de la sfarsit sunt bunicele.aia cu politia este interesanta dar la-s fi cropuit un pic, la fel si la prima poza cu tomana :D.Sa ai grija la incadrari...dar eu zic ca o se te descurci.Ex. la poza cu robinetul...nush ce e aia din stanga dar..daca nu ar fi ar fi mai fain..dupa mine :D
La mai multe ;)

Ntzphotography 17-12-09 10:46

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
1 Attachment(s)
Daca nu te superi iti postez cum ma-s fi gandit eu ;)) Si asta e doar putin la culori nu am umblat...dar vedem ce vei face pe viitor :-)
Crciun fericit si Un An Nou Fericit!

AndyNed 17-12-09 11:00

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
Trage cu ochiul la ce posteaza lumea pe siteul BadorGood si ai sa prinzi idei. Inafara de cea cu padurea "aranjata" de colegul de mai sus restul nu au un subiect prea interesant.

Wlad 18-12-09 21:30

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Ntzphotography (Post 2899281)
Hai ca te ajut eu cu ce pot.Dupa parerea mea pozele astea de la sfarsit sunt bunicele.aia cu politia este interesanta dar la-s fi cropuit un pic, la fel si la prima poza cu tomana :D.Sa ai grija la incadrari...dar eu zic ca o se te descurci.Ex. la poza cu robinetul...nush ce e aia din stanga dar..daca nu ar fi ar fi mai fain..dupa mine :D
La mai multe ;)

la poza cu robinetul acela este un zid..pe care l-am omis:D voi acorda mai mula atentie pozelor de acum incolo. multumesc de sfaturi! craciun fericit si tie!:)

Quote:

Originally Posted by AndyNed (Post 2899307)
Trage cu ochiul la ce posteaza lumea pe siteul BadorGood si ai sa prinzi idei. Inafara de cea cu padurea "aranjata" de colegul de mai sus restul nu au un subiect prea interesant.

marea majoritate sunt "snapshoturi" sau cum le mai zice...multumesc de indrumari baieti!:-)

va atasez doua poze facute cu cu trepiedul proaspat achizitionat:D

MZ ™ 18-12-09 22:30

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
Assaa daaa :D:D:D
Tari ultimele doua.. dar ai retezat turnu totusi ( ai grije la detalii ) ..dar innafar de acel detaliu minor sunt niiiicceee :shock::shock:;)
Asteptam mai multe :D

furia_alba 18-12-09 23:35

Re: Fotografiile mele - Wlad
 
va atasez doua poze facute cu cu trepiedul proaspat achizitionat:D[/QUOTE]

frumos..:shock: totusi data viitoare cand mai iesim la poze, sa ma anunti sa ma imbrac mai bine, ca sa nu mai inghetz:-P:-P:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 17:30.

- Copyright 2024 4Tuning