![]() |
cumpar cauciucuri
cumpar cauciucuri sh:
2x 205/40/17 2x 215/40/17 nu ma intereseaza noi .... de preferat cat mai ieftine:D 0762799628 |
Re: cumpar cauciucuri
|
Re: cumpar cauciucuri
uppppp
|
Re: cumpar cauciucuri
uppppp
|
Re: cumpar cauciucuri
uppppp
|
Re: cumpar cauciucuri
7up....
|
Re: cumpar cauciucuri
3 Attachment(s)
ce zici de astea 205 40 17 aproape noi au cam 1000km 150 lei buc
|
Re: cumpar cauciucuri
upppp
|
Re: cumpar cauciucuri
uppppppp
|
Re: cumpar cauciucuri
am 4 noi 205/40/17 la 250 euro toate
|
Re: cumpar cauciucuri
Am disponibile un set de 4 yokohama advan sport 205/50/r17 (93Y) in stare foarte buna.
Au talonul o idee mai mare decit vrei tu insa au indice de incarcare XL, ceea ce inseamna ca peretii laterali sint destul de rigizi si deci anvelopa s-ar putea sa fie per rotal chiar mai ferma decit una cu talon mai mic. Poze aici: https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...-zr17-93y.html Daca esti interesat putem discuta, dupa cum vezi pneurile sint in stare foarte buna, canalele alea mici care au doar 1mm inca se mai vad. |
Re: cumpar cauciucuri
nu ma intereseaza decat 2 buc 205/40 si 2 buc 215/40 ...si nici sa fie noi ...platesc 100 ron /buc...
|
Re: cumpar cauciucuri
sussssss
|
Re: cumpar cauciucuri
upppppppppp
|
Re: cumpar cauciucuri
1 Attachment(s)
uite niste pirelli
avem 3 bucati pe stoc toate 3 200lei sau 2bucati 150lei |
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning