Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   Solicit angajare ... ca si ceilalti de pe aici :) (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/158535-solicit-angajare.html)

Scarto 12-12-09 19:18

Solicit angajare ... ca si ceilalti de pe aici :)
 
Am 21 de ani, nefumator, B-ul din 2006 (lucrez ca sofer pe masina mica, dacia pick-up) A, C, E din Iunie 2009, D din decembrie 2009, atestat marfa + agabaritic, card tahograf ... sunt din Piatra Neamt. Daca are nevoie cineva de vreun sofer, masina mica, mare, autocar, buz, orice ... dati un PM..


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2026 4Tuning