![]() |
Campionat LFS Demo
Racing Calendar:
08.01.2010 - Blackwood GP - XFG 15.01.2010 - Blackwood RallyCross - XRG 22.01.2010 - Blackwood GP - FBM 29.01.2010 - Blackwood RallyCross - XFG 05.01.2010 - Blackwood GP - XRG Reguli Generale - Pentru a face parte din acest campionat trebuie sa va inregistrati pe forum trecand numele dvs, username-ul de lfs, si un nr de concurs de la 01 la 99 - numele de concurs va fi format din nr de concurs "-" si numele real. ex: " 14 - D. Oprea " SCRIS CU ALB!!! - Pentru a participa la curse pe langa inscriere trebuie sa coborati sub un timp pe tur fixat de catre organizatori in functie de traseu. In cazul in care indepliniti timpul pentru BL1 cu XFG si nu nu indepliniti timpul pt restu curselor, nu veti alerga decat in cursa de BL1 XFG. Puteti sa indepliniti baremul pana la startul calificarilor de la cursa respective, dupa startul calificarilor pb-ul dvs nu va mai fi luat in considerare. - Timpul dvs va fi verificat dupa lfsworld. Daca exista suspiciuni asupra unui jucator, ca nu a facut singur pb-ul ne rezervam dreptul de al chema la o sesiune privata de antrenament unde o sa-i verificam calitatile de pilot. - Daca faceti parte dintr-o echipa la inscriere specificati echipa pentru care concurati. - Fiecare echipa o sa-si aleaga o culoare pe care membrii echipei o vor folosii la scrierea numarului de cursa. Liderul echipei cand inregistreaza echipa este obligat sa aleaga si culoarea. Doua echipe nu pot folosi aceiasi culoare. Albul nu poate fi ales, deoarece cu alb vor alerga jucatorii independenti. - Pentru clasamentul pe echipe vor puncta doar primi 2 clasati din echipa respectiva. Barem de participare in curse: BL1 XFG – 1:40:00 BL1 XRG – 1:40:00 BL1 FBM – 1:20:00 BL2 XFG – 1:16:00 BL2 XRG – 1:16:00 Punctajul: 1. 10 pct 2. 8 pct 3. 6 pct 4. 4 pct 6. 3 pct 7. 2 pct 8. 1 pct Regulament Cursa: - Cursele vor avea loc vineri seara, tot atunci vor fi si calificarile care vor dura 20 de minute. Calificarile incep la ora 21:30 se termina la 21:50, apoi pauza 10 min si la ora 22:00 incepe cursa care dureaza o ora. - Serverul de cursa v-a fi deschis de la ora 21:00 si va avea o parola pe care o vor primi prin pm doar cei care au indeplinit baremul. In cazul in care baremul este indeplinit de mai mult de 12 concurenti in cursa vor intra cei mai rapizi 12 piloti, acest clasament fiind facut dupa statistica din lfsworld. - Cursa dureaza o ora si incepe la ora 21:00. - La start va fi un tur de lag lap pentru a ne asigura ca nu sunt probleme cu server-ul. - Atat in cursa cat si in calficari nu aveti voie sa folositi chat-ul, si un " :) " v-a fi pedepsit cu Drive through. - Dupa ce ati primit o penalizare aveti maxim 3 ture la dispozitie sa o indepliniti altfel o sa fiti trecut spectator. - Daca considerati ca ati fost neindreptatiti de decizia adminilor, nu faceti chat si respectati decizia lor urmand ca dupa cursa sa faceti o contestatie pe forum. - Daca v-ati dat peste cap sau ati avatiat masina foarte rau si nu puteti continua sunteti rugati sa dati shift+s pentru a intra spectator si sa nu incurcati ceilalti concurenti. Puteti reintra in cursa doar daca liderul cursei din acel moment nu a terminat primul tur. - Daca aveti disconnect cursa este inchiata pentru dvs. - Respectati toate steagurile de avertizare, inclusiv Blue flag. Blue flag va avertizeaza ca o masina care este cu un tur in fata dvs se apropie de dvs, obligatia dvs este sa incercati sa lasati masina rapida sa treaca fara a va periclita nici cursa dvs si nici cursa lui. - Startul in cursa se va da normal din grid in ordina stabilita la calificari, in cazul in care 1 sau mai multi piloti nu au participat la calificari, acestia vor lua startul de pe ulimile pozitii in ordinea in care au intrat pe server. IMPORTANT!!! In acest campionat nu vor fi primiti jucatorii ce au licienta S2, sau jucatori din strainatate, de asemenea organizatorii isi rezerva dreptul de nu a aproba inscrierea cuiva daca il suspecteaza pe acesta ca detine un cont S2 si si-a facut contul demo special pentru campionat. Pentru lideri de echipa ex: Nume real: Dan Oprea LFS username: dan_oprea Numar: 14 Nume echipa: Dan Racing Culoare nr: Verde Nume de cursa: 14 - D. Oprea Pentru inscriere respectati exemplu: ex: Nume real: Dan Oprea LFS username: dan_oprea Numar: 14 *Echipa: Dan Racing Nume de cursa: 14 - D. Oprea *Echipa se trece doar daca este cazul. Daca aveti intrebari adresatile aici. |
Re: Campionat LFS Demo
1 Attachment(s)
Am postat foarte repede campionatul si am vazut k sunt cateva greseli....imi cer scuze....le afisez acum..
Racing calendar - 05.01.2010 - Blackwood GP - XRG - 08.01.2010 - Blackwood GP - XFG - 15.01.2010 - Blackwood RallyCross - XR - 22.01.2010 - Blackwood GP - FBM - 29.01.2010 - Blackwood RallyCross - XFG Punctajul: 1. 10 pct 2. 8 pct 3. 6 pct 4. 5 pct 5. 4 pct 6. 3 pct 7. 2 pct 8. 1 pct Campionat organizat de : Attachment 1216059 |
Re: Campionat LFS Demo
DRIFT CULT prezent !
|
Re: Campionat LFS Demo
Nume:George LFS username:26URS Numar:26 Echipa:DRIFT CULT Nume de concurs:26URS/DRIFT CULT
|
Re: Campionat LFS Demo
Nume:Cristi
LFS username:Choby Numar:94 Echipa DRIFT CULT Nume de concurs:Choby/DRIFT CULT |
Re: Campionat LFS Demo
din cate vad dor noi concuram ...
|
Re: Campionat LFS Demo
daca imi ziceti ce trebuie sa iau ma bag si eu
|
Re: Campionat LFS Demo
Salut, am gasit si eu acuma campionatul acesta.
Daca vrei, putem sa te ajutam sa ai un subforum dedicat campionatului la sectiunea Campionate DEMO AICI Adauga-ma pe Y!M ;) |
Re: Campionat LFS Demo
Nume: Rufy
LFS username: iRufy Numar: 01 Echipa - Nume de concurs: Rufy |
Re: Campionat LFS Demo
Nume: Cristi
LFS username: Puskin Numar: 29 Echipa: Frontline Motorsport Nume de concurs: [F-M]Puskin |
Re: Campionat LFS Demo
Nume real: Minculeasa Vlad
LFS username: Lolictka Numar: 23 *Echipa: Arges Team Nume de cursa: 23 - V. Minculeasa |
Re: Campionat LFS Demo
Fratilor va rog foarte mult de tot sa cititi cu atentie regulamentul de inscriere si de desfasurare pentru ca am vazut cateva greseli la cei care sau inscris si repet cei care au liceenta s2 nu au voie sa participe va dau exemplu de inscrie si ar fi bine sa faceti toti la fel :
ex: Nume real: Butoi Alin Gabriel LFS username: alinutzucookieROMANIA Numar: 30 Echipa: Arges Team Nume de cursa: 30 - A. Butoi |
Re: Campionat LFS Demo
Ca sa explic mai bine.
la LFS Username puneti numele vostru de pe lfs.net ! iar la numele de cursa puneti numarul colorat ! |
Re: Campionat LFS Demo
Nume: Stroe Cristian
LFS username: Puskin Numar: 29 Echipa: Frontline Motorsport Nume de cursa: 29 - S. Cristian Am facut post nou ca nu mergea sa dau edit. |
Re: Campionat LFS Demo
Nume: Predisor Laurentiu
LFS username: L4uR/Drift Cult Numar: 19 Echipa:Drift Cult Nume de cursa:19-L. Predisor |
| All times are GMT +2. The time now is 18:48. |
- Copyright 2026 4Tuning