![]() |
Cumpar scaun E30
2 Attachment(s)
Cumpar scaun ptr E30, de fapt cumpar doar tapiseria de pe el ca atat imi trebuie. nu conteaza de coupe sau 4 usi de stanga sau de dreapta atat timp cat e identic cu al meu din poza. de obicei cel din dreapta scapa nerupt...asta vanez eu...un scaun/o tapiserie de scaun nerupta. prefer tapiseria data jos cu grija ...e mai simplu ptr mine si nu platesc curierul ptr tot scaunul.
multumesc 0721 248233 0768 942500 id: mihaimmm |
Re: Cumpar scaun E30
am cateva scaune de urs..intacte ma refer,miane ma uit la ele si daca e vreunu ca al tau,iti pot oferi tapiseria la 50ron cu transport prin posta inclus.
|
Re: Cumpar scaun E30
1 Attachment(s)
mihai, am un scaun de dreapta ... poate te intereseaza :lol:
|
Re: Cumpar scaun E30
ce dragutz esti...multumesc =))
|
Re: Cumpar scaun E30
din pacate decat un scaun/bancheta e ca modelul cerut de tine,si au defecte,si la ala e tapiseria rupta,iar bancheta are 2 puncte de uzura,aproape rupta si aia...imi pare rau
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:09. |
- Copyright 2026 4Tuning