![]() |
Vand mai multe telefoane NOKIA
4 Attachment(s)
Vand urmatoarele telefoane:
1: Nokia 5130 Xpress music , NOU , folosi 5 zile , garantie inca un an , Pachet FULL cu cutie casti, incarcator , card , noi. PRET: 330 ron 2: Nokia 5130 Xpress music , arata bine nu e zgariat etc .. Pret: 250 ron. 3: Nokia e51 , stare perfecta , ca nou , pachet full cu cutie casti, incarcator , card , noi. Pret: 350 ron 4: samsung B130 , nou , in cutie.. garantie. PRET 90 ron. Nu accept schimburi . Tel: 0762 081 371 Mess: GGGAUA |
Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
upppppppp
|
Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
tasta centrala este stearsa???ceva zgarieturi are?? la e51....ce inseamna pt tine stare perfecta ;;)....
|
Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
imi cer scuze ca ma bag, dar numarul din anunt e cosmote fratee, detaliile poti sa le aflii la telefon si mai repede si mai exacte.
|
Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
Quote:
tasta din mijloc e foarte putin tocit chrom ul ala. DODO ai dreptate , mersi pentru interventie. |
Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
eu sunt un pic mai zgarcit....:P....merci pt info.Mai este de actualitate anuntul mai e d vanzare e51???
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:49. |
- Copyright 2026 4Tuning