Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand mai multe telefoane NOKIA (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/158041-vand-telefoane-nokia.html)

gelu_r 09-12-09 22:24

Vand mai multe telefoane NOKIA
 
4 Attachment(s)
Vand urmatoarele telefoane:

1: Nokia 5130 Xpress music , NOU , folosi 5 zile , garantie inca un an , Pachet FULL cu cutie casti, incarcator , card , noi.
PRET: 330 ron


2: Nokia 5130 Xpress music , arata bine nu e zgariat etc ..
Pret: 250 ron.

3: Nokia e51 , stare perfecta , ca nou , pachet full cu cutie casti, incarcator , card , noi.
Pret: 350 ron

4: samsung B130 , nou , in cutie.. garantie.
PRET 90 ron.

Nu accept schimburi .

Tel: 0762 081 371
Mess: GGGAUA

gelu_r 13-12-09 14:09

Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
 
upppppppp

dodosica 13-12-09 19:02

Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
 
tasta centrala este stearsa???ceva zgarieturi are?? la e51....ce inseamna pt tine stare perfecta ;;)....

Dodo_998 13-12-09 19:19

Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
 
imi cer scuze ca ma bag, dar numarul din anunt e cosmote fratee, detaliile poti sa le aflii la telefon si mai repede si mai exacte.

gelu_r 18-12-09 15:30

Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
 
Quote:

Originally Posted by dodosica (Post 2888302)
tasta centrala este stearsa???ceva zgarieturi are?? la e51....ce inseamna pt tine stare perfecta ;;)....

e51 cand am zis stare perfecta m am referit NU e tavalit,zgariat , umblat sau altceva la el , il am de nou si am avut grija de el sa zic asa...
tasta din mijloc e foarte putin tocit chrom ul ala.

DODO ai dreptate , mersi pentru interventie.

dodosica 27-12-09 17:05

Re: Vand mai multe telefoane NOKIA
 
eu sunt un pic mai zgarcit....:P....merci pt info.Mai este de actualitate anuntul mai e d vanzare e51???


All times are GMT +2. The time now is 04:49.

- Copyright 2026 4Tuning