Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   VIND 2 ANVELOPE DE IARNA PE 15 (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/158010-vind-2-anvelope-iarna-15-a.html)

maryx14 09-12-09 20:35

VIND 2 ANVELOPE DE IARNA PE 15
 
1 Attachment(s)
Anvelopele sunt Pireli 195/65/15 si sunt consumate cam 40% 100 RON ambele

TunerInProgres 09-12-09 22:02

Re: VIND 2 ANVELOPE DE IARNA PE 15
 
dotul?da-mi un pm cum dau de tine ms

maryx14 10-12-09 18:00

Re: VIND 2 ANVELOPE DE IARNA PE 15
 
0726423103

maryx14 12-12-09 23:01

Re: VIND 2 ANVELOPE DE IARNA PE 15
 
up....

TunerInProgres 13-12-09 19:44

Re: VIND 2 ANVELOPE DE IARNA PE 15
 
dot?as vrea mult informatia asta ms

maryx14 13-12-09 22:25

Re: VIND 2 ANVELOPE DE IARNA PE 15
 
dupa cum ti-am scris in pm sunt din 2005 dot 05

TunerInProgres 14-12-09 22:31

Re: VIND 2 ANVELOPE DE IARNA PE 15
 
Quote:

Originally Posted by maryx14 (Post 2889021)
dupa cum ti-am scris in pm sunt din 2005 dot 05

sorry nu am vazut bafta

maryx14 16-12-09 22:14

Re: VIND 2 ANVELOPE DE IARNA PE 15
 
Se poate inchide topicul s-au dat...


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning