![]() |
Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Sincer chiar nu stiu ce sa fac...
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Se stie ca merg! Dar nu pot participa.....:cry:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Prezent ca intotdeauna la curse, dar fara bolid (se foloseste in alte scopuri duminica) si sper sa fac rost de loc
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
...daca am cu cine, vin :D
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
eu nu stiu daca voi veni, am cateva probleme de rezolvat .... si data coincide si cu o iesire la padure cu niste colegi
sa vedem ... :rolleyes2 |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
nu tng`uleeeeeeeeeeeee :(
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Si eu imi anunt lipsa !;) Numai bine si distractie placuta:!:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Ce-i fratilor cu voi?
pe 1 erati o gramada si acum la curse adevarate nu vine aproape nimeni Ciudat |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
mda.. nush ce se intampla, vorbim mai pe larg sambata ;)
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
xdd mergem noi 2 si nesomn ala :D o luam incep pe jos..plecam de maine sa ajungem duminik:D
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Perfect Manson, mergem, dar hai macar cu o bicicleta ceva, un skateboard ca sa facem mai putin
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Mai bin cu un carutz de butelii va trageti pe rand unul pe altul da sa mergeti pe banda de urgenta :lol: :lol: :lol:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
huuuoooo!!!deci chiar nu va intzeleg....e primul mare eveniment de genul asta din an,prima cursa si totzi dau inapoi ca alea ca alea.....ce padure ma....ce treburi....fratzilor e cursa auto cu pm putetzi lipsi:(chiar ma dezamagitzi....:(halal comunitate daca nu suntem unitzi la momente de genul asta....
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
yo merg dak am cu cine!!!!(nu e voie sa lipsiti k se pun absente!! lol)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning