Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

SMocKey21 11-03-06 13:00

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Psycho ai fost prea tare :)))))))))) am ras asa de tare incat a trebuit sa ma duc la toaleta ca efectiv nu mai puteam Bravo!!!! i-ai aplicato ca la carte ;)

D_M_X 11-03-06 13:03

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
buuuaaahhhhahahahahahahhahaahahahah.....ba u esti prozator si nu stiam eu....
Gabi ca mi-ai cenzurat postul si ca mi-ai bagat pumnu in gura si nu ma-i lasat sa-l fac pe acest copac scobitori cand vii la vara la mare dai o bere.....da una mai mare la metru sau vedem noi.... :)

ERY 11-03-06 13:42

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Bai Psycho....acum am inteles eu de ce nu ai mai venit aseara....... ai stat sa scrii aici romanul asta.... vroiai sa iei Pulitzeru ai? :)

VPR`u 11-03-06 15:13

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
cred ca o sa ia pu.. nu pulitzerul :))))))))

Psycho 11-03-06 15:23

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
:) .. ma pregatesc ptr un nobel pentru pace .... pace intre homosexuali si biserica ... k , cu lezbiencele nu am nimik :) .. chiar imi plac ...

CT99WUW 11-03-06 15:26

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
:) cu lezbiencele nu am nimik.. chiar imi plac ...

dar ele te "PLACE" pe tine? :))) hai cu suta de cai putere cine mai doreste avem cai din arabia adusi acum sunt hot hot hot ...cipuiti si tot ce vreti.

Psycho 11-03-06 15:40

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by CT99WUW
dar ele te "PLACE" pe tine? :))) hai cu suta de cai putere cine mai doreste avem cai din arabia adusi acum sunt hot hot hot ...cipuiti si tot ce vreti.

ce plm tuh eshti traficant de camile cu turo sau nos ?!

@ cocosulx : " Copii Voi stati cumintzi .. e timpul ca adultii sa isi iasa din mintzii ... "

dogarel 11-03-06 19:00

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Adicatelea Bardul din Constanta alias Psycho a iesit la rampa. Bun asa. Sa ne traiesti nebune :D!!

cocosulx 12-03-06 00:03

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Mda , sunt un prost , care a crescut intr-o familie de pushcariashi , tatal meu ma molesta cu sticla de lapte , mi-o introducea in anus , si dupa aceea ma punea sa beau din ea , trebuia sa satisfac gainile din curte 1 data pe zi macar , de aceea nick-ul meu este CocoshulX , dar de cand cu aviara am decis sa mi-o sug singur , mama mea e plecata la produs in Turcia , nu am cunoscut-o niciodata.
Si acum ca sa o dau pe bune , vand sticle goale sa fac un ban pentru internet , ca nu prea vorbeste nimeni cu mine , nu stiu unde a gasit Z3S3 poza mea dar acum ati reusit sa ma cunoaste-ti cu totii. Nu prea am multe clase , am ramas repetent in a 2-a ca nu stiam tabla inmultirii , de abia am ajuns sa invat sa scriu , pentru ca aici la Ghindarestii Oropsiti de unde sunt eu nu prea stim decat cu sapa , grebla , la petactar , furca , cu cherpedelu' , chiar daca mai nou , unii dintre noi s-au specializat in ace de cusut pentru masina Ileana, brice de barbierit broastele pe burta , lame de tuns pielea de fluture si chiloti de dame tip gogoshar , tetra.

P.S. : Acest mesaj mi-a luat 3 ore sa il scriu , dar sunt fericit ! Si pana la urma ... da-o in colo de aviara ... imi cumpar prezervative si tot mai dau 1 data in gainile pe care le-am ascuns in beci cand au venit aia de la televizor sa le spele cu vapul.
ZBARCI !

zS3S 12-03-06 01:22

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
1 Attachment(s)
Dupa descrierea lu' Psycho am reusit sa fac un portret al ''tunarului''.

ZET-EVO 12-03-06 03:10

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
=)))))) Cat De Tare =)))) :)) :d

ERY 12-03-06 05:49

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Gica petrescu - Cinea- pus carciuma'n drum....BY ERY, VPR , DMX, Dedicatie speciala pt CocosulX, Y, Z, N patrat , cosinus de alfa....:)

Psycho 12-03-06 09:04

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by cocosulx
Mda , sunt un prost , care a crescut intr-o familie de pushcariashi , tatal meu ma molesta cu sticla de lapte , mi-o introducea in anus , si dupa aceea ma punea sa beau din ea , trebuia sa satisfac gainile din curte 1 data pe zi macar , de aceea nick-ul meu este CocoshulX , dar de cand cu aviara am decis sa mi-o sug singur , mama mea e plecata la produs in Turcia , nu am cunoscut-o niciodata.
Si acum ca sa o dau pe bune , vand sticle goale sa fac un ban pentru internet , ca nu prea vorbeste nimeni cu mine , nu stiu unde a gasit Z3S3 poza mea dar acum ati reusit sa ma cunoaste-ti cu totii. Nu prea am multe clase , am ramas repetent in a 2-a ca nu stiam tabla inmultirii , de abia am ajuns sa invat sa scriu , pentru ca aici la Ghindarestii Oropsiti de unde sunt eu nu prea stim decat cu sapa , grebla , la petactar , furca , cu cherpedelu' , chiar daca mai nou , unii dintre noi s-au specializat in ace de cusut pentru masina Ileana, brice de barbierit broastele pe burta , lame de tuns pielea de fluture si chiloti de dame tip gogoshar , tetra.

P.S. : Acest mesaj mi-a luat 3 ore sa il scriu , dar sunt fericit ! Si pana la urma ... da-o in colo de aviara ... imi cumpar prezervative si tot mai dau 1 data in gainile pe care le-am ascuns in beci cand au venit aia de la televizor sa le spele cu vapul.
ZBARCI !

mah in primu` rand e nasol daca te doare in cur .. cum ziceam .. in al 2`lea rand nu trebuie sa citeasca oricine ce`i acolo posturile iti erau adresate tie ....

cat despre ery dmx vpr`u ... sunt nebuni e ora 10 si ei inca mai beau de azi-noapte .. o sa plezneasca ficatu` in voi ..

Psycho 12-03-06 13:26

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
2 Attachment(s)
pe cand asa ceva ?!?!?

Psycho 12-03-06 13:53

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
1 Attachment(s)
bai cocos ai curaj sa faci o tura c ubicicleta mea cu nos pe ea ... are tot cam 300 de cai .. tot cam cat bolidu` tau


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2024 4Tuning