Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

madfish 24-09-04 19:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
asa e daca vrei sa ai femei si bautura mok .. posteaza sa fii d`al casei ... si daca ajungi site admin .. primeshti benzina mok

KOREKT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BIZ 24-09-04 19:25

:lol::lol::lol::lol::lol: pai am sa strang la poze cu masini tunate din cta si am sa pun cate una ca sa fac posturi :P si cu benzina care o strang imi deschid peco si vio-dau voua moca pana isi cumpapra si je masina :P:)))) ca porma o s-o 4 moi .............dar daca o sa imi cereti o sa va dau :P :D :lol::lol::lol:

CT-87-ADY 25-09-04 08:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BIZ\"
:lol::lol::lol::lol::lol: pai am sa strang la poze cu masini tunate din cta si am sa pun cate una ca sa fac posturi :P si cu benzina care o strang imi deschid peco si vio-dau voua moca pana isi cumpapra si je masina :P:)))) ca porma o s-o 4 moi .............dar daca o sa imi cereti o sa va dau :P :D :lol::lol::lol:

:lol: :lol: :lol: ai inebunit de tot :P

BIZ 25-09-04 08:26

:D:D:D:lol: nu esti primu care imi zice :D take care & be nuts sau cum drq se scrie :D

Psycho 25-09-04 08:54

hai copii o barfa ceva atzi mai auzit ... nu v`a mai shoptit nici un dracushor nimik ??? .... ati vazut bertone ala facut la c & c cu bara pe fatza k a lu` TURBO ??? ..... e portocaliu ... si bara d pe spate nu am vazut`o .. k n`am fost atent ???!!!!!!!!!! :idea:

CT-03-ART 25-09-04 09:04

bai daka vedetzi prin port sau prin oras o dacie roshie cu bari negre shi manele urland(CT-nu shtiu cat paca 23-BIA) sau una alba (CT-iar nu shtiu cat-TVR)este acelashi tip sa imi spunetzi shi mie pe unde l-atzi vazut ca sa mor daka nu ii indoi geamurile de la mashina.sta in cretzoiu tipu shi a venit in cartier cu impresii shi mai mai sa dea cu mashina peste mine noroc ca am sarit pe trotuar ca altfel nu mai aveam picioare azi shi i-am bagat un pumn pe geam shi a scos bata mah nenorocitu noroc ca mai erau niste tovarashi shi l-au batut.daka il prind il distrug pe nenorocit.

P.S.:zicea cineva ceva ca nu ii lasa in pace cineva de pe 09-pol?cine e?vreau un nume.

Psycho 25-09-04 09:07

ce frate ai p[ile la politzia romana ? :) ..... hahah ia pune si mi`e vre`o pila ... sau daca am vre`o belea sa stiu daca sun se rezolva :D

CT-03-ART 25-09-04 09:10

am ma cum sa nu am doar am scapat de o amenda usturatoare shi de un posibil dosar penal.o sa vb pe real ca pe aici sunt jaVRE.

Psycho 25-09-04 09:18

nu frate da io merg corect ... nu fac eu d`astea .. doar asa am intrebat k vreau sa .. ce plm vreau nici eu nu stiu oricum sunt un baiat model ... seara cand ma duk acasa mai mult de 40 nu merg pe tomis asa k nu are de ce sa ma ia garda :D hahaha

BIZ 25-09-04 10:17

1 Attachment(s)
si acum ca sa moara tot romanu :lol: chiar daca nu e din cta :P

BIZ 25-09-04 10:18

merita sa astepti putin pana se incarca asa ca dati click ;)

mike.omega 25-09-04 13:41

Biz ai si copyright pentru poza? Ca din cate stiu eu e facuta de un tip din Buc si postata initial pe un alt forum :peace:

BIZ 25-09-04 19:27

:lol: e luata de pe streetracing si daca nu ii convine ca i-am luat-o sa ma dea in judecata :P ................dar nu va face asta pt ca stie ca orice e pe un forum se ia asa ca :D

X-Ray-Eyes 25-09-04 19:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
hai copii o barfa ceva atzi mai auzit ... nu v`a mai shoptit nici un dracushor nimik ??? .... ati vazut bertone ala facut la c & c cu bara pe fatza k a lu` TURBO ??? ..... e portocaliu ... si bara d pe spate nu am vazut`o .. k n`am fost atent ???!!!!!!!!!! :idea:

Am vazut-o eu ... si dupa 200 m a vazut-o el pe a mea ... intre Tomis 3 si Boema ! Ask GAM - Laguna daca nu iti vine sa crezi !!!
He He He !
Si mai scrie si Turbo pe spate !!!
Si C&C !!!
:peace:

Ce frumos a fost ...

lolek 25-09-04 20:52

Da ala e de mult daca e Opelu ala facut tot exterioru ... cu eleron si scrie TURBO pe spate ... :D il vezi din an in paste pe ala


All times are GMT +2. The time now is 15:34.

- Copyright 2024 4Tuning