Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

Psycho 19-09-04 00:54

ce dacia logan ..? poate LIGHEAN .... :)

ct77pia 19-09-04 14:39

bravooooooooooooooooooo
nu stiam cum sa ii zic la solentza i-am zis solnita la logan ligean

madfish 19-09-04 14:55

orikum dacia logan ramane cea mai reusita masina facuta la pitesti de pana acum.

D_M_X 19-09-04 18:34

cine critica Dacia Logan mai intai ar trebuii sa se duca sa testeze masina si dupa aceea sa vrb. Si ganditziva ca este prima masina scoasa de Dacia de 30 si ceva de ani incoace(cat de cat ) si cand spun asta ma refer la faptul ca Loganul face un compromis intre comfort siguranta si pret + marimea masinii. Daca voi gasiti o masina la fel ca loganul si sa coste de la 5000 de euro in sus noua eu v-o fac cadou. Probabil ca vor fii anumite probleme la inceput dar fiecare constructor a intampinat dificultati la inceput. Alt comentarii.....mai vrb.

Psycho 19-09-04 22:51

hmzz o mashina din germania .. la mana a 2`a ar fii o optziune .. pe care eu am luat`o in considerare ... urmatoarea mea mashina va avea numere de germania :)

madfish 19-09-04 23:02

Second Hand? neeee ... noi vorbeam de masini noi la 5000 euro ...

Psycho 19-09-04 23:06

pare rau dar dupa ce plasa am luat cu solenza si cu faptul k aia d la garantzii se foot in coor ... ptr nishte ***uri de piese imi pare rau ... o spun cu parere de rau ... NU IMI MAI IAU NICIODATA DACIAAAAA .... nici sa mi`o dea moka .. o vand si`mi iau bicicleta !!!

X-Ray-Eyes 19-09-04 23:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
pare rau dar dupa ce plasa am luat cu solenza si cu faptul k aia d la garantzii se foot in coor ... ptr nishte ***uri de piese imi pare rau ... o spun cu parere de rau ... NU IMI MAI IAU NICIODATA DACIAAAAA .... nici sa mi`o dea moka .. o vand si`mi iau bicicleta !!!

Bravo frate !!!
Asha te vreau !!!
Respekt !!!
Parerea mea : Logan = Baraca = Cotetz = Lighean = Vai Mortzii Lui.
E atat de urat incat ma sperie gandul de a avea unul !!!
Dupa pareea mea este una dintre cele mai urate masini fabricate vreodata !!!
Supernova + 1410 raman prefereatele mele ...
Daca as castiga un Logan a 2-a zi il vand !
Si cu banii aia imi trantesc o Pisicutza ( BMW seria 3 - 1992 :arrow: 1997 ) super frumoasa !
Si garantat ma tine de 10 ori mai mult decat Loganul ...
BTW : Ce reklama de *** are la TV ...
M-a spart faza cu planurile secrete ...
Si cu : Tati ! Iar ai trecut de scoala !!!
Ha ha ha ...
Povesti de adormit copiii !!!

Sa fim realisti !
Dacia o sa fie pe drumul cel bun atunci cand o sa se desfiinteze !

Psycho 20-09-04 00:02

D aca
A i
C ap
I -ati
A lta





:peace:

D_M_X 20-09-04 09:34

Andrei aici ere vrb de faptul ca a inceput sa se miste ceva si la ei(apropo nici eu nu suport dacia) vezi cum s-a intamplat si la skoda cand au venit cei de la vw. Nu ar trebuii sa fim atat de critici la adresa ei dar in fine fiecare cu parerea lui. Si credema ca si eu mi-as lua un bmw sau altceva la 3-4 mii de E in locul acelui logan. Dar mai bun de 10 ori nu cred si asta ptr ca este masina second hand.

Psycho 20-09-04 20:28

hai gata .. schimbatzi subiectu lighean .. !



am vazut un subaru WRX roshu ... am mai vazut unu .. alb ... simpatice .. dar park tot albastreu e frumos .. k a lu ceres !

madfish 20-09-04 22:07

Re:
 
[quote=\"Psycho\"]D aca
A i
C ap
I -ati
A lta


Astai noul sLOGAN???

dogarel 21-09-04 06:23

Doar ca informatie, pentru ca pricum cine vrea sa-si ia isi ia, noul Logan papa 10 litri de benzina la suta de km. Sincer sa fiu imi pare cam mult dar exista avantajul pretului pentru aceasta masina.
Personal nu-mi place aceasta masina dar s-ar putea sa fie un compromis foarte bun pentru conditiile de la noi.

Psycho 21-09-04 10:48

hmzzz .... ia zicetzi ce stiti de cursele de la ploieshti sunt liniutze alea alea si care merge ... k e cam mult de mers da pielea mea ...

CT-03-ART 21-09-04 10:52

pai eu unu ash ava bani sa merg de data asta dar cine draq il convinge pe babalacu' sa ma lase? ca cica nu are incredere in shoferi ca cica or sa se faca depashiri la limita shi ma ia pe mine cu povesti shi...era sa adorma ma...

P.S. dati-mi un sfat in pelea mea sa shtiu ce ii zic.


All times are GMT +2. The time now is 00:59.

- Copyright 2024 4Tuning