Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

Insanity 12-12-05 23:10

Vand tulumba de la servo-frana e stricata si o tin degeaba ca este inutilizabila...
Vand 2kg de carne de porc... am devenit vegetarian nu mai mananc carne
Vand suc cu acid, beau numai naturale de acum...
vand un monitor stricat, avantaj? e f mic(pe 15'') poti sa-l bagi in sifonier daca vrei
Vand mp3 cu emimen - nu se aude bine si decat sa-l sterg...
Vand apa plata din canalul dunare marea negra pe bani putini tb doar sa-mi decontati benzina si sa-mi dati o sticla de plastic(cantitatea o alegeti voi) adica custom made...
Daca sunteti interesati sunati-ma si nu veti regreta numarul meu este usor apelabil tariful fiind de 80$ minutul din reteaua de la mine din cartier
In rest sa auzim numai de bine si va urez sa traiti bine asa cum si eu traiesc, desi ma dor un pik rinichii... cred ca e din cauza padurii tropicale... in fine mi-=am adus aminte daca vreti vand copac din padurea ecuatoriala daca mi se deconteaza drumul si mi se dau bani de mancare... vegetariana, si de suc natural de kiwi

SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER 12-12-05 23:59

Andy_SLC
 
LOL ce ai Mihai ai innebunit ce te-a apucat? :twisted:

quick_5hifter 13-12-05 02:27

ma sa-mi bag db in cursa aia de la bucuresti care se anuntase pe 4 dec., io imi planificasem vacanta in asa fel incat sa ajung acolo pe 4...ce tzeapa, au mai facut si reclama pe site...huooo!
in ritmu asta n-o sa scrie niciodata sub useru meu \"participant curse\" (nu ca as avea cu ce) :lol:

Psycho 02-01-06 17:48

1 Attachment(s)
Poza .. video .. in fine

AdiNX 08-01-06 13:31

Da... super distractie la bowling, cine a castigat?

si Insanity, cat ma costa copacu` din padurea ecuatoriala? si taxele de drum? banuiesc k dak mananci doar vegetale, poti sa mananci si tufe ecuatoriale, nu, ca sa nu mai platesc si masa, cat despre suc, iti dau din rezerva mea, k si eu sunt cu kiwi :D

AdiNX 08-01-06 13:34

Fratilor! cand se mai petrece ceva prin oras? k am chef de spart seminte! :chew: (glumeam)

I kinda' need some speed and adrenaline :dance:

d3vilish_lips 13-01-06 15:34

1 Attachment(s)
.....cine se lauda k are motor mai puternic ca mine in constanta se inshela ....uiata`ti si dovada...... :twisted: ......mai are cineva ceva de comentat? :twisted:

Psycho 14-01-06 18:38

Buna seara si bine v`am regasit dracii mei :)) ... heheheeh ... bah .. voi mai traitzi .. k mie imi e o lene sa respir :)) ...


un munte .. un suc .. ceva ???

peter 14-01-06 20:45

Re:
 
[quote=\"Psycho\"] .. k mie imi e o lene sa respir :)) ...


quote]

adik ? :roll: ..e prea poluata cta ? :D

GRIGO 15-01-06 18:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"d3vilish_lips\"
.....cine se lauda k are motor mai puternic ca mine in constanta se inshela ....uiata`ti si dovada...... :twisted: ......mai are cineva ceva de comentat? :twisted:

:shock: :shock: :shock:
marfa

Psycho 17-01-06 22:17

mai .. voi ati declarat silentio stampa ???

-=X-Team=-82-MDN 20-01-06 16:40

o intrebare ... de ce mi`ati sters postul ??? chiar asa se face acum ? un simplu raspuns era suficient .. nu trebuie sa mi se stearga postul si atat ... nu a fost corect si frumos din partea celui care a facut`o . asta e .. suntem in romania ...

ERY 20-01-06 16:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
o intrebare ... de ce mi`ati sters postul ??? chiar asa se face acum ? un simplu raspuns era suficient .. nu trebuie sa mi se stearga postul si atat ... nu a fost corect si frumos din partea celui care a facut`o . asta e .. suntem in romania ...

Nu l-a sters nimeni...au fost probleme cu serveru pe 18 si 19 ....este si un topic referitor la chestia asta.

Insanity 20-01-06 20:18

traim in romania si asta ne umple tot timpul :)

-=X-Team=-82-MDN 21-01-06 01:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-81-ERY\"
Quote:

Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
o intrebare ... de ce mi`ati sters postul ??? chiar asa se face acum ? un simplu raspuns era suficient .. nu trebuie sa mi se stearga postul si atat ... nu a fost corect si frumos din partea celui care a facut`o . asta e .. suntem in romania ...

Nu l-a sters nimeni...au fost probleme cu serveru pe 18 si 19 ....este si un topic referitor la chestia asta.


da .. cam ai dreptate .. acum am observat si eu ca nu mi sau postat si celelalte mesaje ... oricum ... ce vroiam sa aflu` .. si ce ma interesat ... am aflat in mare parte ;) mersi.


All times are GMT +2. The time now is 09:46.

- Copyright 2024 4Tuning