Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

madfish 26-08-04 02:08

lol, da chiar de unde?

D_M_X 26-08-04 19:14

madfish si cu ct-03-art vad ca voi postatzi ca sa va aflati in treaba. Ca sa-ti raspund art am un bmw 330 si ajunge. Si madf... citeste inainte sa scrii prostii. Eu am zis ca daca ai o masina sport asta nu inseamna ca-i da-i in gusha toata ziua dar....luativa voi permis si o sa mai vedetzi atunci cum sta treaba(no offence)

CT-03-ART 26-08-04 20:41

eu nu am inteles ce treaba am in chestia asta shi fii mai explicit.


P.S.:nu caut cearta cu nimeni de pe forum.

needBrain 26-08-04 21:30

bai fratilor ce am vazut acum vreo 2 seri pe tomis.....se trageau 2 taximetristi.unu cu tico si altu cu o dacie 3310.aveau ceva viteza,dar l-a luat ala cu tico pe ala cu dacia ca era masina mai usoara.apoi era un shau la semafor la spitalu mare cu un renault 5 am impresia.bai,a plecat asa de mishto de la semafor,turat,tot ce se cere pt u sprint de nota 10

madfish 26-08-04 23:42

D_M_X cred ca ai o problema ... si de unde stii tu ca nu am carnet ... sau postezi sa te aflii in treaba ...

Psycho 27-08-04 09:25

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain
dar mai am si io o intrebare pt tine psycho:daca-s najpa si-s si mujiste,de unde au nr tau de tel? :D


uite cum a fost treaba a venit` sad`u la mine intr`o seara dupa ce si`a facut mashina ... apoi ... cand s`a dus acasa pisdele astea care erau si la mine in cartier cand a venit si m`a luat erau si la el k una sta pe langa el ... asa si ... astea 2 sunt pretene .. de fapt au fost colege de liceu cu o bagaboanta de la mine din cartier care am \"facut`o toti \" ( si eu si eu i`am dat una scurta :oops: ) ... asa .... si de dimineatza pe messenger imi zice un tov . Bah m`a sunat alina ( alina fiind o pisda cu care am fost eu la revelion si care zicea k sunt inebunit dupa ea .. si ca ... vreau sa o despart de pretenu` ei .. si sa ne punem impreuna .. dar cine ma stie ... si ma cunoashte stie k sunt cu aceeashi persoana de 6 ani ... si k arata bine si k alea alea .. asa ... ) ... asa sa revenim si k vrea nr tau de tel ... eram curios ce o sa mai zica de data asta .. si ii zic lu` asta .. da`il mah ... .. dupa 2 min suna tel ... sal Cata ce faci ... eu bine ... bla bla bla .. faza cu sad`u .. k l`a placut .. k **** mea si sa ii dau nr .. dar nici macar nu m`am ostenit sa il caut in agenda ... ahahahah ... asa ... si apoi ma suna aialalata si aceeashi poveste ... cu sad`u .. si in final .. ce crezi k imi propun .. sa ies cu ele seara ... cam asta e povesteea ... dar daca le vezi woaaii d capu tau .. daca le pui intr`un breack .... k a plecat un tov . d`al meu cu ele sa o duka pe una acasa k sta in navoradi ... se lasa breack`ul si nu mai pleaca :D ... ahahaha tu stii cum e una .. nu incape pe usha .. decat pe cant .. si cand te gandeshti k pretenu ei ... ( fostu ) avea un matiz ... ea cantarea cat juma din el .. ahahahahahaha cam asta e povestea :D

Psycho 27-08-04 09:27

mah .. voi ati vazut ce .... muzica au ashtia pe trolee .. mah trece unu seara cu o muzica house p l amine p tomis .. mai ceva k Hummeru` lu renato :)

mike.omega 27-08-04 12:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
il cunosti personal?shi daka ai poze cu golful trimitele pe email sau punele pe forum.

Pe propietar il cunosc indirect(am un coleg care e prieten bun cu el)
Poze cu el n-am, dar cand imi vine camera ies la vanatoare :lol:

CT-03-ART 27-08-04 13:30

pai atunci iesim impreuna la vanatoare.ce zici?

mike.omega 27-08-04 13:39

Mai vedem peste vreo 2 sapt :lol:

needBrain 27-08-04 23:11

pai tu unde stai mah psycho?ca io stau la capitol

madfish 28-08-04 02:05

yo in tomis 2 ... si toata ziua stau pe b-dul tomis la vanat pisde si masini ... si il mai aud pe ala cu troleu` cu house ... e tare tipu.

CT-87-ADY 28-08-04 17:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
pai tu unde stai mah psycho?ca io stau la capitol

El sta langa Mega Image... Eu stau aproape de capitol la Trandafiru`!
Tuh stai chiar in blocu` Capitol? Umbli cu bobocel cu Opelu?

needBrain 28-08-04 23:51

chiar in bloc.dar nu am treaba cu astia de la mine de aici.chiar nici o tangentza.io presupun ca tu cunosti p-acolo pe la tine o fata ioana(cu ochelari)care e la mircea,nu? a,si sa nu uit.pt cei pasionatzi de bmw-uri azi am vazut seria1 pe b-dul tomis asa ca.....BEWARE :shock:

lolek 29-08-04 01:21

Deci baietii cu troleele sunt cei mai tari :)) ... era unu asculta paraziti si nu asa incet trecea pe tomis si sa vezi ce se auzea pe afara ... superrr cei mai tarii :))


All times are GMT +2. The time now is 03:37.

- Copyright 2024 4Tuning