Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

Psycho 18-05-05 01:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Fugi, Psych(opatule), ca blonda deja se antreneaza :lol:

Sparge-i botu' (sau un geam, doua :lol:), blondo :peace:

dupa aia pupa`l sa`i treaca .. aoleoo tot eu sa te invatz ...


abea ashtept sambata sa iasa bahoue .. sa vedem daca ami vrea asta :) apoi cu mashinile la spalatorieee ... sau facem nishte oo` pe eel o omleta .. vine si ceres afcem nishte oo` ochiuri :)

blonda 18-05-05 01:42

mie vecin il iert...si plus de asta poate daac il iert imi arata si mie cum face drifturile alea marpha :lol: .da apropo PSYCHO sa nu imi aiu iar amenda cum mi-am luat azi ca ma dadeam pe tomis....sa fie la o ora la acre politia mananca :))

Gabi 18-05-05 01:44

blondo: faceti un Dunkin Donuts in Constanta si n-o sa mai aveti probleme cu ei.

Faceti si-o oferta speciala: la 2 gogosi cumparate de un nene cu sapca, a 3 a gratis - ca sa stea mai mult la masa :lol:

blonda 18-05-05 01:47

dap.....ca tot ma gandeam la o afacere!adr nu stiu d ece presimt ac o sa ma gandesc in continuare.apropo suntem offtopic ! neeeee....nare cum!

-=X-Team=-82-MDN 18-05-05 12:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
blondo: faceti un Dunkin Donuts in Constanta si n-o sa mai aveti probleme cu ei.

Faceti si-o oferta speciala: la 2 gogosi cumparate de un nene cu sapca, a 3 a gratis - ca sa stea mai mult la masa :lol:


las`o ... ca si asa era sa isi ia amenda .. daca nu si`a luat ... ca a taiat linia continua .. :) ha ha ha ...

blonda 18-05-05 14:50

pt linie copntinua nu mi-am luat ,mi-am luat pt altceva :twisted: si de fapt nu mi-am luat nici pt aia... ca mi-a dat pt centura :roll:

Psycho 22-05-05 12:40

bah .. x ray .. ia auzi ce barfeshte lumea .. k cica ti`ai luat alta mashina si k astra ai vandut`o .. si cica ti`ai luat o noua astra cu numere de germania :) ... e bine k de data asta n`ai mai sarit cu ea in lac .. accident sau cine shtie ce crime :)

ERY 22-05-05 14:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
bah .. x ray .. ia auzi ce barfeshte lumea .. k cica ti`ai luat alta mashina si k astra ai vandut`o .. si cica ti`ai luat o noua astra cu numere de germania :) ... e bine k de data asta n`ai mai sarit cu ea in lac .. accident sau cine shtie ce crime :)

De fapt a vopsit-o albastra si scrie STI pe laterale. ...... :wink:

pav[] 22-05-05 18:19

sigur n-a sarit cu ea in lac? :lol: :lol: :lol:

X-Ray-Eyes 22-05-05 18:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pav[
\"]sigur n-a sarit cu ea in lac? :lol: :lol: :lol:

Nu am sarit in lac. Am vandut-o cu 12.000 Euro , si mi-am luat o calibra de 500 de cai pur sange arab, 1 Kawasaky Ninja de 1000 , 1 barca cu motor de agrement , o vila la Predeal si una la Snagov , si mi-au mai ramas si 9000 de euro sa ma distrez vara asta .
Luatzi pastile sau daca nu aveti va dau eu .

pav[] 22-05-05 23:20

aaaaa.. era o gluma ? :roll: GOD, repede te mai superi :P

btw, ma iei si pe mine cu barca ? :lol:

Psycho 23-05-05 14:28

Intre 26 si 29 mai .. in portul tomis se va desfashura auto show sa uceva de genu asta ... mashini .. si mi se pare motoare ... so ... meet u there :)

madfish 23-05-05 14:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Intre 26 si 29 mai .. in portul tomis se va desfashura auto show sa uceva de genu asta ... mashini .. si mi se pare motoare ... so ... meet u there :)

hehe, mi-ai luat-o inainte, vroiam sa fak un topic da las ...
see u there

Psycho 23-05-05 20:36

bah s`au inmultzit ashtia cu Dange .. psycho driver .. nu mai are nici un farmec stickeru ... ia cautatzi si voi nishte stickere marfa si postatzi`le aici ... hai k vreau sa imi scot stickeru cu psycho driver .. il au prea multzi .. nu mai este original ...


so please HELP


:help:

Psycho 23-05-05 22:52

ora 11 si putin .. 98 - val in spatele meu .. bip bip .. jap pe dreapta ...


s`a soldat cu o amenda de 250 de mii pentru centura ... so ... o platesk ?! ... io unu ash plati`o maine ... s`au dus 10 litri de benzina :(


All times are GMT +2. The time now is 02:54.

- Copyright 2024 4Tuning