Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

pav[] 04-05-05 11:19

2 Attachment(s)
pana or sa apara pe site-ul lor.. pun aici vreo doua poze :)

Inger_Rebel 05-05-05 21:11

ERY lasa ca au avut timp sa se relaxeze o iarna intreaga :lol: nu le plange de mila... :twisted: eu as zice ca le-a plakut....nu crezi??? :peace:

Psycho 05-05-05 23:38

pstt ..a sa k o barfa dar ramane aici intre noi ... m`au dat afara baietzii din NSL .. si X - Team ... eu nu comentez .. ma abtzin d la orice comentariu ... cititzi acest post si ingnoratzi`l

X-Ray-Eyes 05-05-05 23:43

No Comment !
:paper:

D_M_X 05-05-05 23:44

Asta e frate daca te distrezi mai bine cu membrii midnight ........ERHAAABBBBBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEE(cum poti sa citesti postu` si sa-l ignori?????):P las mah ca facem un club nou numai cu membrii de elita numit PRIETENII :idea:

X-Ray-Eyes 05-05-05 23:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
las mah ca facem un club nou numai cu membrii de elita numit PRIETENII :idea:

Respect maxim ptr ce ai spus dar acest club EXISTA demult !!!

Psycho 05-05-05 23:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Asta e frate daca te distrezi mai bine cu membrii midnight ........ERHAAABBBBBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEE(cum poti sa citesti postu` si sa-l ignori?????):P las mah ca facem un club nou numai cu membrii de elita numit PRIETENII :idea:

shtii care e problema eu d obicei ma distrez bine cu prietenii ... nu conteaza cine si ce face ... dar vezi tuh cand prietenii isi aduk aminte cate`odata d tine ... si abea dau un telefon ... hmzz ... fara suparare ...


+ k eu unu nu am venit sa stau cu MR .. eu unu am venit sa stau cu TYE caruia i`am promis k stau cu el si vine la mine cand este prezent la mare .. si shtitzi ceva .. sincer acum .. nu ma intereseaza .. si am mai zis asta d multe ori ... ce sticker e pe mashina .. mashina a mers si va merge in continuare cu sticker fara sticker ... cu Sticker NSL , MR , 4 SS si ce mai sunt ...

dogarel 06-05-05 07:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
pstt ..a sa k o barfa dar ramane aici intre noi ... m`au dat afara baietzii din NSL .. si X - Team ... eu nu comentez .. ma abtzin d la orice comentariu ... cititzi acest post si ingnoratzi`l

F**K!!!!!
Lasa man ca nu-i un capat de tzara.....

ERY 06-05-05 09:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
pstt ..a sa k o barfa dar ramane aici intre noi ... m`au dat afara baietzii din NSL .. si X - Team ... eu nu comentez .. ma abtzin d la orice comentariu ... cititzi acest post si ingnoratzi`l

Las` mah ca nu e capat de tara....ca doar nu te-a lasat femeia sau mai grav....masina...... :lol: .....Prietenii sunt prieteni indiferent ce scrie pe luneta masinilor lor......\"Parerea mea !\" :P

Psycho 06-05-05 11:20

are idee cineva cat costa sa faci A`ul ... si in cat timp il iei ??

-=X-Team=-82-MDN 06-05-05 11:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
are idee cineva cat costa sa faci A`ul ... si in cat timp il iei ??


1.500.000 sau 2.000.000 ... m`am interesat eu ... ca si eu vreau sa fac .... tot pt. A :) ... si dai ex. la fel ca pt. B ... si de durat .. nu mai tin minte exact ... parca 2 sapt. sau 3 ... nu mai tin minte exact ... dar te asicur ca scoala o faci pe mobra hoinar ... :) adica un inji .. sau cum se scrie :)

Psycho 06-05-05 12:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
are idee cineva cat costa sa faci A`ul ... si in cat timp il iei ??


1.500.000 sau 2.000.000 ... m`am interesat eu ... ca si eu vreau sa fac .... tot pt. A :) ... si dai ex. la fel ca pt. B ... si de durat .. nu mai tin minte exact ... parca 2 sapt. sau 3 ... nu mai tin minte exact ... dar te asicur ca scoala o faci pe mobra hoinar ... :) adica un inji .. sau cum se scrie :)


Kawasaki eu sau ... Suzuki ... ma bate gandu da mai incolo peste 2 - 3 ani U ?

-=X-Team=-82-MDN 06-05-05 12:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"-=X-Team=-82-MDN\"
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
are idee cineva cat costa sa faci A`ul ... si in cat timp il iei ??


1.500.000 sau 2.000.000 ... m`am interesat eu ... ca si eu vreau sa fac .... tot pt. A :) ... si dai ex. la fel ca pt. B ... si de durat .. nu mai tin minte exact ... parca 2 sapt. sau 3 ... nu mai tin minte exact ... dar te asicur ca scoala o faci pe mobra hoinar ... :) adica un inji .. sau cum se scrie :)

eu poate la vara .. dupa ce dau licentza ... :) mai repede ... :) ca .. daca am din ala .. A ... poate vine si aia cu 2 roti ... cine stie ... :)


Kawasaki eu sau ... Suzuki ... ma bate gandu da mai incolo peste 2 - 3 ani U ?


CT-87-ADY 06-05-05 13:23

Pai scoala COMPLETA costa 3mil!
Sa`ti dea actul k ai absolvit scoala costa 1,5mil iar o shedintza... 200.000lei.
Eu am platit 1.700.000lei adik actu` k am absolvit scoala + o shedintza k sa i`au poligonu` si am luat.. IERI!
Luni am carnetu`n mana :twisted: !
Ne vedem pe strazi :P

-=X-Team=-82-MDN 06-05-05 13:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Pai scoala COMPLETA costa 3mil!
Sa`ti dea actul k ai absolvit scoala costa 1,5mil iar o shedintza... 200.000lei.
Eu am platit 1.700.000lei adik actu` k am absolvit scoala + o shedintza k sa i`au poligonu` si am luat.. IERI!
Luni am carnetu`n mana :twisted: !
Ne vedem pe strazi :P


de motociclist ma ... nu B ... aici e vb de A ... sper ca ai vazut ... :) iar daca ai luat carnetu` .. felicitari ...


All times are GMT +2. The time now is 17:45.

- Copyright 2024 4Tuning