Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

CT-03-ART 12-04-05 19:17

asha ca o barfa...cand a venit CeReS pe la mine pe la liceu a aflat ceva...akum cat de adevarat o fii...cica catziva invidioshi spun ca tot ce e pe WRC sta sa cada...shi ca for sa ii lipeasca pe mashina nishte hartii cu superglue...atat le trebe...ca cica sunt din CFR...cata bataie shi iau oamenii ashtia...

needBrain 12-04-05 19:24

eh....n-au ce face........

CT-03-ART 12-04-05 19:33

sper sa aiba ce face sa nu se apuce sa distruga mashina...shi in primul rand munca omului...

Psycho 12-04-05 20:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
asha ca o barfa...cand a venit CeReS pe la mine pe la liceu a aflat ceva...akum cat de adevarat o fii...cica catziva invidioshi spun ca tot ce e pe WRC sta sa cada...shi ca for sa ii lipeasca pe mashina nishte hartii cu superglue...atat le trebe...ca cica sunt din CFR...cata bataie shi iau oamenii ashtia...


stii cum se bate toba ?? la fel cred k o sa o fure si ei ..


BTW .. shobolanu lu ` andrei era si p cielo ala ... din mamaia ...


cred k andrei a lansat moda shobolanilor :))

x-28-TRA 12-04-05 23:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
asha ca o barfa...cand a venit CeReS pe la mine pe la liceu a aflat ceva...akum cat de adevarat o fii...cica catziva invidioshi spun ca tot ce e pe WRC sta sa cada...shi ca for sa ii lipeasca pe mashina nishte hartii cu superglue...atat le trebe...ca cica sunt din CFR...cata bataie shi iau oamenii ashtia...


ii batzi tu? :lol: :lol:

Insanity 13-04-05 00:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"x-28-TRA\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
asha ca o barfa...cand a venit CeReS pe la mine pe la liceu a aflat ceva...akum cat de adevarat o fii...cica catziva invidioshi spun ca tot ce e pe WRC sta sa cada...shi ca for sa ii lipeasca pe mashina nishte hartii cu superglue...atat le trebe...ca cica sunt din CFR...cata bataie shi iau oamenii ashtia...


ii batzi tu? :lol: :lol:

Stai calm ca are altcineva grija asta.
Ca de la voi nu ma astept la nimik decat la comentarii.
Punct.
Si nu prea cred ca o sa ii lipeasca nimeni hartii pe masina din 2 motive:
1 - Noaptea masina eu stiu ca sta in garaj.
2 - Sunt destui ochi care sa vada , si stai calm ca nu o sa ii arda el ca nu are nici un rost sa se \" murdareasca\" pe maini ! Are el pe cineva in spate mult mai tare - nu dau nume ca nu e frumos.
Sa speram ca nu se ajunge pana acolo.

CT-03-ART 13-04-05 10:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"x-28-TRA\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
asha ca o barfa...cand a venit CeReS pe la mine pe la liceu a aflat ceva...akum cat de adevarat o fii...cica catziva invidioshi spun ca tot ce e pe WRC sta sa cada...shi ca for sa ii lipeasca pe mashina nishte hartii cu superglue...atat le trebe...ca cica sunt din CFR...cata bataie shi iau oamenii ashtia...


ii batzi tu? :lol: :lol:

dc?ai ceva impotriva sa ii bat eu?avand in vedere ca stau in palas...shi ca aia invatza la CFR...+ca eu cunosc destui baietzi \"buni\" din palas...nu shtiu cine poate sa ii arda?daka ash fii eu te-ar deranja cu ceva...?

Carmen 13-04-05 18:39

HUOOOOO FARUL! :bat: :chainsaw: :poke: :punch: :shakefist :twisted:

:mrhappy:

needBrain 13-04-05 18:59

bay fratilor.un tip cu adevarat jmecher nu se arata.asa ca.......n-are rost sa mai faceti comentarii de genu asta.

CT-03-ART 13-04-05 19:04

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
HUOOOOO FARUL! :bat: :chainsaw: :poke: :punch: :shakefist :twisted:

:mrhappy:


macar zii dc...sa shtim shi noi...poate te ajutam cumva...

CT-03-ART 13-04-05 19:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
bay fratilor.un tip cu adevarat jmecher nu se arata.asa ca.......n-are rost sa mai faceti comentarii de genu asta.

aici ai dreptate...tac shi inghit...dar de la un timp iau foc imediat...shi ma cam enerveaza unii care se dau mari raceri...

needBrain 13-04-05 19:13

bai cata,cand o sa vina ei la tine sa te plezneasca.....atunci sa fii rau
pana atunci....mergi pe burta

Carmen 13-04-05 19:48

Cum de ce? Ma mai iei si la misto? Datorita rezultatului U.Craiova-Farul! :punch: :cry: :cry: :cry: :cry:

needBrain 13-04-05 20:11

adevarul doare ??????????????? :lol:

Psycho 13-04-05 20:26

aleoo aleoo ... joaca joaca dinamooo


hai sa va zic ce s`a intamplat la mine in cartier .. am un amik care are un matiz .. azi dimineatza cum l`a gasit ?? rasturnatt :) .. o sa pun si pozele .. mai multe detalii later


All times are GMT +2. The time now is 00:15.

- Copyright 2024 4Tuning