Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

AdiNX 08-09-07 17:13

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
e teroare.. daca stai in zona asta cred ca stii ce enervanti sunt oamenii astia cu drumurile.. da un claxon, merge basculanta mai departe, da doua, opreste basculanta.. si uite asa enshpe ore pe zi.. teroare.. mai nasol ca picatura chinezeasca :lol:

kirin 08-09-07 23:09

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by AdiNX (Post 1088873)
e teroare.. daca stai in zona asta cred ca stii ce enervanti sunt oamenii astia cu drumurile.. da un claxon, merge basculanta mai departe, da doua, opreste basculanta.. si uite asa enshpe ore pe zi.. teroare.. mai nasol ca picatura chinezeasca :lol:

la 8:30 incepe treaba cu claxoanele .bine ca ma trezesc mai devreme :d
cel mai naspa e ca nu mai poti parca pe strada si sunt full trotuarele acuma

AdiNX 08-09-07 23:13

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
mai nasol e pentru masinile care vin dinspre km 4-5 si merg spre gara... trebuie sa mearga ori cu doua roti in sant si cu doua pe sosea, ori cu ambele perechi pe sosea si sa riste sa cada in sant si sa loveasca cine stie ce sau pe cineva.. poate cineva sa ne explice exact de ce a fost nevoie sa se rascheteze asfaltu? chiar nu parea sa aiba nimic pe portiunea inceput pod - intersectie far

ct-13-SHP 08-09-07 23:24

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
si sa nu mai punem aglomeratia.....am facut de la doraly pana la far...juma de ora ...fara nici o katerinca....am zis ca inebunesc....acuma nu prea mai e aglomeratie ca s-a cam redus din turisti....in rest e bine ca fac iar drumurile....

kirin 09-09-07 13:41

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
(nici nu ai pe unde sa ocolesti zona ,doar nu ma duc de la far prin cet sa ies la pod ... si cand ma intorc la fel sa fac )

sper sa se asfalteze repede,doar vine 2008 si soferii au drept de vot

doar ca se munceste in dorul lelii ... 2 muncesc si 6 se uita

Cl4ud1u 10-09-07 09:15

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Ba de la doraly luatio prima straduta dupa pod la dreapta si porma la stanga la intersectie si mergeti inainte...o sa ajungeti in dreapta intersectiei cu faru shi ocoliti zona cu asfaltu shi nici nu stati la semaforu ala :D sper k mam exprimat inteligibil

kirin 10-09-07 16:50

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
nu prea... noroc ca stau in zona si oricum o luam pe acolo :D

CT-00-DNS 10-09-07 22:48

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Scurtatura asta merge doar pe un sens.. dar poate n-o dura asa mult toata lucrarea oricum. Am auzit ca au bagat vreo 3 logane cu radar si fara insemne, unul albastru l-am vazut, am mers in paralel cu el pe lapusneanu, nu i-am retinut numarul, celelalte ce culori/nr au?

quick_5hifter 11-09-07 00:00

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Este si unul rosu, l-am vazut de nenumarate ori vara asta, mai ales in zona liceului de arta. Nici eu nu ii mai stiu numarul...
PS: Pe IC Bratianu am auzit (nu am vazut) ca ar fi un radar deghizat in taxi...o berlina...o fi adevarat? Sursa mea e destul de credibila, dar mi s-a parut cam ciudat.

CT-07-APV 11-09-07 01:28

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Din ce am vazut eu in mamaia in iarna si primavara loganuri cu numere de bucuresti care au la mijlocul numarului litera H de ex "B ** *H*" sunt cu radar si mai ales cel rosu. Exact nu ii mai stiu numarul

CT-87-ADY 11-09-07 01:40

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
cel rosu are AHF park.......

Most_Wanted 11-09-07 14:28

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by AdiNX (Post 1089502)
mai nasol e pentru masinile care vin dinspre km 4-5 si merg spre gara... trebuie sa mearga ori cu doua roti in sant si cu doua pe sosea, ori cu ambele perechi pe sosea si sa riste sa cada in sant si sa loveasca cine stie ce sau pe cineva.. poate cineva sa ne explice exact de ce a fost nevoie sa se rascheteze asfaltu? chiar nu parea sa aiba nimic pe portiunea inceput pod - intersectie far

prin zona aia am mers cu scuterul fara casca...si vreau sa zci ca pietricele si praf in ochi la greuu ....si mti cum te ciupe pe fata ...de la masinile care sunt in fata ta:evil:

CT-82-PWR 11-09-07 21:23

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by kirin (Post 1090132)
(nici nu ai pe unde sa ocolesti zona ,doar nu ma duc de la far prin cet sa ies la pod ... si cand ma intorc la fel sa fac )

sper sa se asfalteze repede,doar vine 2008 si soferii au drept de vot

si eu sper sa se asfalteze cat mai repde,si poate asa mai creste si viteza in zona aia dupa ce se coboara podul :)

kirin 11-09-07 21:37

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
Quote:

Originally Posted by CT-82-PUM (Post 1094710)
si eu sper sa se asfalteze cat mai repde,si poate asa mai creste si viteza in zona aia dupa ce se coboara podul :)

vrei sa-ti iei zborul? :D

CT-82-PWR 12-09-07 11:48

re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe
 
am glumit iti dai seama...unde naiba sa ii dai viteza cu doua treceri de pietoni in fata pan la far,plus ca mai sta garcea pe acolo cu radarul pus si e riscant.


All times are GMT +2. The time now is 06:40.

- Copyright 2024 4Tuning