Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1573-monden-constanta-stiri-monden-evenimente-barfe.html)

X-Ray-Eyes 16-12-04 13:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
Veshti proaspete... Calibra aia neagra de la CET care zicea ala de la mine din clasa ca are 400-450 cp a fost facuta pachet ...asha am vazut-o la cet akolo...

Si s-a mai facut una pachet ...
Pacat de aia de la cet ... avea nr de Austria , nu ?
Daca a bushit-o in alta masina cam vorbeste singur tipul ca nu vad ce asigurare are el pe Romania de 3 ani de zile ...
Si 400 de Cp nu are nici daca ii mai baga un motor identic sub capota ! Chill Out ...
Cine te-a mintit ?
Daca avea 400-450 Cp , inseamna ca avea un C20LET sub capota FOARTE MULT UMBLAT LA EL !!!
Si nu prea e veridic !
Oare de ce nu se putea tine dupa mine prin Mamaia asta vara ?
A ... si inca 1 chestie ... m-am jucat cu unu cu un Kalos albastru acum 2 zile rau de tot ... cocosha masina tipul prin oras sa se tina dupa mine si pe varianta o calcam , o lasam sa vina langa mine , iar o calcam , iar il lasam , si uite asha pana la semafor ...

D_M_X 16-12-04 16:49

ai benzina s-o consumi pe injosirea unui Kalos? :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

c0a 18-12-04 10:55

dmx am internet acasa :wink: si ce vrei sa zic adevaru? :) nu zic adevaru ca o sa-mi sara multi in cap :)

Evo007 22-12-04 23:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
Veshti proaspete... Calibra aia neagra de la CET care zicea ala de la mine din clasa ca are 400-450 cp a fost facuta pachet ...asha am vazut-o la cet akolo...

Si s-a mai facut una pachet ...
Pacat de aia de la cet ... avea nr de Austria , nu ?
Daca a bushit-o in alta masina cam vorbeste singur tipul ca nu vad ce asigurare are el pe Romania de 3 ani de zile ...
Si 400 de Cp nu are nici daca ii mai baga un motor identic sub capota ! Chill Out ...
Cine te-a mintit ?
Daca avea 400-450 Cp , inseamna ca avea un C20LET sub capota FOARTE MULT UMBLAT LA EL !!!
Si nu prea e veridic !
Oare de ce nu se putea tine dupa mine prin Mamaia asta vara ?
A ... si inca 1 chestie ... m-am jucat cu unu cu un Kalos albastru acum 2 zile rau de tot ... cocosha masina tipul prin oras sa se tina dupa mine si pe varianta o calcam , o lasam sa vina langa mine , iar o calcam , iar il lasam , si uite asha pana la semafor ...

Yo stau in cet mai zi o data povestea ca nu am inteleso

CT-03-ART 23-12-04 10:58

pai eu il am pe unu in clasa care cica se pricepe la mashini shi a venit vorba de o calibra neagra de la cet cu numere straine... shi ala cica mashina aia are peste 350 de cp sau pe 400... shi zilele trecute mi-a zis ca e bagat in peretele unui bloc pe ferdinand pe langa TONI's pe akolo... a vrut sa vada daka e mai rezistent blocul decat mashina... :twisted:

CT-03-ART 23-12-04 11:18

tzin sa urez tuturor constantzenilor sarbatori fericite... multe bucurii... shi tot ce va doritzi...

matrixu 23-12-04 12:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"c0a\"
dmx am internet acasa :wink: si ce vrei sa zic adevaru? :) nu zic adevaru ca o sa-mi sara multi in cap :)

Unde sa iti sara aici pe forum???Tot ce se poate.......insa n-ar strica sa stim si noi firul epic :)

Evo007 23-12-04 15:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
tzin sa urez tuturor constantzenilor sarbatori fericite... multe bucurii... shi tot ce va doritzi...

Si yo iti urez tie sarbatori fericite si deasemeana tuturor constantenilor

D_M_X 23-12-04 21:14

Tin sa te aNUNT aRT CA, calibra neagra de care zici ca a pupat zidu la fantazio nu are nici decum 350-400cp ci doar 156(ca je) si e zob...stiu ptr ca am vrb cu tipu ptr piese la a mea. Masina nu mai poate fii facuta

CT-03-ART 23-12-04 21:33

pai tocmai asta e ca ala de la mine din clasa e varza la capitolul mashini shi el zicea ca are 350-400cp iar eu il contraziceam...

X-Ray-Eyes 24-12-04 23:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Tin sa te aNUNT aRT CA, calibra neagra de care zici ca a pupat zidu la fantazio nu are nici decum 350-400cp ci doar 156(ca je) si e zob...stiu ptr ca am vrb cu tipu ptr piese la a mea. Masina nu mai poate fii facuta

Aia are doar 115 cp ~ care a lovit-o frontal la Fantasio !
Are motor de 2.0 8v ...
Si pe baiatul care a avut-o il stiu eu ...
Poate ai vorbit cu altcineva ....
Calibra asta are scris pe usi cu argintiu Calibra ... poate nu vorbim de aceeashi persoana dar iti zic sotto ca acea Calibra infipta in perete in zona Fantasio are 115 Cp , si pe tip il cheama ADI.
Si daca vrei te pot duce sa vezi si masina ... am poze in telefon cu ea dar mi-e lene sa le scot.

D_M_X 25-12-04 11:51

Mah andrei am trecut acum 2 sapt prin coiciu si era oprita in fata la o poarta pe langa un bar si era un tip langa ea si el mia zis ce am zis si eu...unu negricios si vrb de aceiasi masina

X-Ray-Eyes 25-12-04 12:26

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Mah andrei am trecut acum 2 sapt prin coiciu si era oprita in fata la o poarta pe langa un bar si era un tip langa ea si el mia zis ce am zis si eu...unu negricios si vrb de aceiasi masina

Aia e masina ...
Da nu e a \" negriciosului \" ...
Si ca dovada ca omu' ala cu care ai vorbit tu e pachet , si ca masina nu e a lui , trebuia sa te uiti sub capota ca se vede motorul de 2.0 simplu , nu 16v !
Ce te intereseaza de pe la motor ?

Insanity 25-12-04 20:44

La multi ani, la toata lumea, la toate \"team-urile\", sa fiti fericiti, iubiti de cine vreti voi.

Sarbatori fericite si numai bine!

m_vpr 25-12-04 23:30

Bai , constantenii au imbatranit, sau iarna nu se distreaza decat la revelion? De obicei cand ies printr-un cluburi cu prietenii, mergem unde e o seara mai speciala ceva. Am iesit ieri ( vineri seara, pe 24), si nu am gasit nici un club mai populat. Pustiu frate. Nu am stiut io unde sa caut ? Nu se prea dansa, nimic. Voi ce stiti, pe unde e atmosfera mai incinsa. Sau stiti seri mai speciale in perioada asta, prin vr-un club ceva?

sper ca ma incadrez bine aici la \"constanta , monden..etc\", cu \"problema\" mea...


All times are GMT +2. The time now is 20:06.

- Copyright 2024 4Tuning