Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vind Nokia 8600 Luna (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/157286-vind-nokia-8600-luna.html)

rhadu 06-12-09 10:19

Vind Nokia 8600 Luna
 
Telefonul este in stare perfecta de functionare, prezinta urme de folosire pe capacul de la baterie. am decat incarcator si cablu de date. pret: 450 de lei

Cozmescu-Alin 06-12-09 10:26

Re: Vind Nokia 8600 Luna
 
Pozeeee

rhadu 07-12-09 00:43

Re: Vind Nokia 8600 Luna
 
nu am cu ce:(

andreimp3 08-12-09 22:10

Re: Vind Nokia 8600 Luna
 
sunt intresat... in ce stare e telefonul?
pot oferi la schimb un n73 music edition cu tot la el inclusiv husa + sony ericsson w200i walkman cu tot la el
sony are 3 ani dar arata foarte bine
si nokia are 1 an jumate are 3 zgarieturi

stefanandrei000 09-12-09 11:43

Re: Vind Nokia 8600 Luna
 
schimb cu 6300 + motorola v8 sau unul din ele + dif?

rhadu 09-12-09 14:30

Re: Vind Nokia 8600 Luna
 
@andreimp3 : nu mc. vreau bani , am nevoie de bani. sau n73 si 200 de lei
@stefanandrei000 :6300 si ce dif ?

Cozmescu-Alin 09-12-09 19:15

Re: Vind Nokia 8600 Luna
 
E original?


Daca arata impecabil si e original poate te scap eu de el...

rhadu 09-12-09 19:17

Re: Vind Nokia 8600 Luna
 
nu e impecabil, dar este original.

stefanandrei000 09-12-09 19:57

Re: Vind Nokia 8600 Luna
 
@stefanandrei000 :6300 si ce dif ?[/QUOTE]

200 lei


All times are GMT +2. The time now is 07:55.

- Copyright 2026 4Tuning