![]() |
Vind Nokia 8600 Luna
Telefonul este in stare perfecta de functionare, prezinta urme de folosire pe capacul de la baterie. am decat incarcator si cablu de date. pret: 450 de lei
|
Re: Vind Nokia 8600 Luna
Pozeeee
|
Re: Vind Nokia 8600 Luna
nu am cu ce:(
|
Re: Vind Nokia 8600 Luna
sunt intresat... in ce stare e telefonul?
pot oferi la schimb un n73 music edition cu tot la el inclusiv husa + sony ericsson w200i walkman cu tot la el sony are 3 ani dar arata foarte bine si nokia are 1 an jumate are 3 zgarieturi |
Re: Vind Nokia 8600 Luna
schimb cu 6300 + motorola v8 sau unul din ele + dif?
|
Re: Vind Nokia 8600 Luna
@andreimp3 : nu mc. vreau bani , am nevoie de bani. sau n73 si 200 de lei
@stefanandrei000 :6300 si ce dif ? |
Re: Vind Nokia 8600 Luna
E original?
Daca arata impecabil si e original poate te scap eu de el... |
Re: Vind Nokia 8600 Luna
nu e impecabil, dar este original.
|
Re: Vind Nokia 8600 Luna
@stefanandrei000 :6300 si ce dif ?[/QUOTE]
200 lei |
| All times are GMT +2. The time now is 07:55. |
- Copyright 2026 4Tuning