Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Masina mea ! Espero 1.5 GLX (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/157069-masina-mea-espero-1-5-glx.html)

CL-19-YDA 03-01-10 22:35

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Asa este!poate de Paste sa mergem la iarba verde un gratar.

mike-fullspeed 04-01-10 01:03

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Pastele cailor... Vin vremuri grele fratilor... in care nu ne mai arde de intalniri!

ss_seby 04-01-10 20:26

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Quote:

Originally Posted by mike-fullspeed (Post 2944043)
Pastele cailor... Vin vremuri grele fratilor... in care nu ne mai arde de intalniri!

Ai dreptate si chiar ma amuzat faza cu pastele cailor caci se potrivea cu ce zicea Yda:)) , si nu se stie Mike niciodata :) eu unu as merge la o intalnire ..dar nu se face:)

ss_seby 02-03-10 21:26

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Dupa o lunga absenta de pe forum...sau de la postatul pe topicul meu vin si eu cu un anunt ca trebuie sa ii vina lu tata ceva bani si bag si eu al meu espero la reparat:) electricele , motorul si ceva din tinichigerie daca imi raman bani :)

ing3r 02-03-10 21:49

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Pai, mai concret, ce ai de facut la ea? Niste poze nu mai pui si tu, sa o mai vedem " la fata"...sau macar "la spate" ...:P

ss_seby 02-03-10 22:10

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
poi pozele sunt cam aceleasi nu am schimbat nimic la ea:| doar a spart tata un capac adica la crapat ca a alunecat cu ea pe gheata intro bordura:) da ii fac maine poze mai noi :) si postez :) promit;;)

ss_seby 02-03-10 22:21

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
iar in legatura cu problemele sunt multe.....o sa le enumar maine dimineata:) acum imi este somn ma bag in pat. noapte buna all

ss_seby 04-03-10 10:58

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
4 Attachment(s)
la cererea domnului ing3r si pozele . Dupa cum vedeti a cam inceput sa isi faca rugina simtita prezenta :) deh a fost un vopsitor de mantuiala:( si trebuie sa o scap si de rugina...

ss_seby 04-03-10 11:02

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Si am si eu un anunt destul de important pentru mine de dat :) pe scurt : Am fost admis la examenu de conducere si proba scrisa si proba practica :D:D astept sa imi vina permisu si incep sa ies pe strazi !!!

Andutu TZH 04-03-10 11:35

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Quote:

Originally Posted by ss_seby (Post 3145590)
la cererea domnului ing3r si pozele . Dupa cum vedeti a cam inceput sa isi faca rugina simtita prezenta :) deh a fost un vopsitor de mantuiala:( si trebuie sa o scap si de rugina...

Trebuie sa te ocupi repede de rugina aia ca avanseaza rapid,nu e mare chestie sa freci cu smingher si apa si dupa aceea sa dai cu grund;)
Quote:

Si am si eu un anunt destul de important pentru mine de dat pe scurt : Am fost admis la examenu de conducere si proba scrisa si proba practica astept sa imi vina permisu si incep sa ies pe strazi !!!
Bv maine poimaine ne dam blituri pe strazi;)

ss_seby 04-03-10 11:40

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
da o sa ma ocup de rugina aia :) cat mai repede posibil :) si da tot ce e posibil sa ne dam plituri ;))

mike-fullspeed 04-03-10 14:26

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Vrei sa o vopsesti toata sau doar retusuri???

ss_seby 04-03-10 16:21

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Mike depinde daca imi raman bani poate o vopsesc in totalitate...daca nu o sa fac retusuri si apoi strang bani si pana la urma o sa o vopsesc in totalitate:)

Cucotzu' 04-03-10 23:26

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Quote:

Originally Posted by ss_seby (Post 3145600)
Si am si eu un anunt destul de important pentru mine de dat :) pe scurt : Am fost admis la examenu de conducere si proba scrisa si proba practica :D:D astept sa imi vina permisu si incep sa ies pe strazi !!!

sebianuuuuu!!!!! bine ai venit in CLUBUL DETINATORILOR DE PERMISE DE CONDUCERE!!!:lol::lol::lol::lol:...vezi sa ai grija de acuma...ca te scapi de el cand tii lumea mai draga...:D:lol:

ss_seby 05-03-10 15:02

Re: Masina mea ! Espero 1.5 GLX
 
Ohoo mersi mult cocutzule ;;) am vrut sa dau intai vestea aici pe 4tuning apoi iti ziceam pe mess tie :) si da o sa incerc sa am cea mai mare grija de el incat sa nu ma scap mai deloc de el:D


All times are GMT +2. The time now is 22:54.

- Copyright 2024 4Tuning