![]() |
Schimb cd player
1 Attachment(s)
Schimb Pioneer 5700 in garantie inca (mai mult de 1 an) cu ceva echivalent de la Alpine sau Clarion.Nu am bani de diferenta(daca e cazul poate dau 50-60RON).
Sau altceva: schimb fata de la asta cu cea rosie.Nu stiu exact cum ii zice.Eu am bordu rosu si se vee cam aiurea cu asta verde. TEl:0724570154 Andrei |
Re: Schimb cd player
UP! Am si telecomanda de volan la el
|
Re: Schimb cd player
fara schimb cu cat il dai?
|
Re: Schimb cd player
N-as vrea sa il dau pt ca as pierde f mult.Iar sa il dau cu 650-700RON(asa scump pt ca recent i-am luat si telecomanda) nu cred ca am sanse sa il dau.
|
Re: Schimb cd player
Up.....................
|
Re: Schimb cd player
Nu s-a plictisit nimeni de Clarionu lui?Sau de Alpine? :D
|
Re: Schimb cd player
Sussssss...
|
Re: Schimb cd player
Salut
Pana la urma il dai sau accepti numai schimburi ... daca esti dispus sa il dai trimite un pm cu pretul sau ym toscapaul |
Re: Schimb cd player
E vremea sa pui un pret aproximativ, ca de schimb nu cred ca poate fi vorba.
|
Re: Schimb cd player
Vezi ca-i mai sus un pret. ;)
|
Re: Schimb cd player
gandeste realist! 650-700? 740 e nou!!!!!!!!!
|
Re: Schimb cd player
Acum intelegi de ce speram ca pot sa fac un schimb cu cineva,nu?
Macar sa gasesc o fata de 5730. :D Pune-te in locul meu. Mai are muuult garantie.E impecabil.I-am luat si telecomanda.Nu e pacat sa il dai pe un pret de nimic? |
Re: Schimb cd player
PProbabil ca daca as fi in locul tau, probabil ca as fi grijuliu cu banii mei. Eu iti doresc succes la schimb,dar daca te razgandesti da un PM. Bafta!!!!
|
Re: Schimb cd player
Da-mi un pret pe pm si daca e mai vorbim.
Tine minte ca are garantie mult si are si telecomanda pt volan (IR). |
Re: Schimb cd player
Il dau.600RON.
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:35. |
- Copyright 2026 4Tuning