Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   HU - CD Playere / MP3 (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3.html)
-   -   Schimb cd player (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/15684-schimb-cd-player.html)

Andrei Suzuki 10-04-06 20:59

Schimb cd player
 
1 Attachment(s)
Schimb Pioneer 5700 in garantie inca (mai mult de 1 an) cu ceva echivalent de la Alpine sau Clarion.Nu am bani de diferenta(daca e cazul poate dau 50-60RON).
Sau altceva: schimb fata de la asta cu cea rosie.Nu stiu exact cum ii zice.Eu am bordu rosu si se vee cam aiurea cu asta verde.

TEl:0724570154 Andrei

Andrei Suzuki 12-04-06 21:24

Re: Schimb cd player
 
UP! Am si telecomanda de volan la el

andrey2003 13-04-06 09:49

Re: Schimb cd player
 
fara schimb cu cat il dai?

Andrei Suzuki 13-04-06 12:29

Re: Schimb cd player
 
N-as vrea sa il dau pt ca as pierde f mult.Iar sa il dau cu 650-700RON(asa scump pt ca recent i-am luat si telecomanda) nu cred ca am sanse sa il dau.

Andrei Suzuki 18-04-06 16:13

Re: Schimb cd player
 
Up.....................

Andrei Suzuki 20-04-06 17:13

Re: Schimb cd player
 
Nu s-a plictisit nimeni de Clarionu lui?Sau de Alpine? :D

Andrei Suzuki 25-04-06 10:43

Re: Schimb cd player
 
Sussssss...

toscapaul 27-04-06 20:27

Re: Schimb cd player
 
Salut

Pana la urma il dai sau accepti numai schimburi ... daca esti dispus sa il dai trimite un pm cu pretul sau ym toscapaul

manole74 27-04-06 20:49

Re: Schimb cd player
 
E vremea sa pui un pret aproximativ, ca de schimb nu cred ca poate fi vorba.

Andrei Suzuki 27-04-06 21:21

Re: Schimb cd player
 
Vezi ca-i mai sus un pret. ;)

manole74 27-04-06 21:33

Re: Schimb cd player
 
gandeste realist! 650-700? 740 e nou!!!!!!!!!

Andrei Suzuki 27-04-06 21:35

Re: Schimb cd player
 
Acum intelegi de ce speram ca pot sa fac un schimb cu cineva,nu?
Macar sa gasesc o fata de 5730. :D
Pune-te in locul meu. Mai are muuult garantie.E impecabil.I-am luat si telecomanda.Nu e pacat sa il dai pe un pret de nimic?

manole74 27-04-06 21:44

Re: Schimb cd player
 
PProbabil ca daca as fi in locul tau, probabil ca as fi grijuliu cu banii mei. Eu iti doresc succes la schimb,dar daca te razgandesti da un PM. Bafta!!!!

Andrei Suzuki 27-04-06 22:02

Re: Schimb cd player
 
Da-mi un pret pe pm si daca e mai vorbim.
Tine minte ca are garantie mult si are si telecomanda pt volan (IR).

Andrei Suzuki 28-04-06 06:38

Re: Schimb cd player
 
Il dau.600RON.


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

- Copyright 2026 4Tuning