Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   ANVELOPE DE IARNA ! PE STOC ! (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/156786-anvelope-iarna-stoc.html)

auto_prim 03-12-09 10:00

ANVELOPE DE IARNA ! PE STOC !
 
4 Attachment(s)
VAND ANVELOPE DE IARNA , ORICE MARIME DIVERSE MODELE EVENTUAL MONTAJ ,PRETURI DISCUTABILE .0722 870 567

bolidu' 03-12-09 12:09

Re: ANVELOPE DE IARNA ! PE STOC !
 
pe 13 ai ceva marfa?imi treb 2 bucati...

auto_prim 03-12-09 13:15

Re: ANVELOPE DE IARNA ! PE STOC !
 
nu am pe 13 din pacate .salut

Lecca 03-12-09 17:28

Re: ANVELOPE DE IARNA ! PE STOC !
 
205 55 16 ce ai si la ce pret?
p.s. e vorba de anvelope rulate sau noi?

auto_prim 03-12-09 17:30

Re: ANVELOPE DE IARNA ! PE STOC !
 
doar noi ...400 lei /buc montaj inclus unde e cazul

LEDuri 04-12-09 00:31

Re: ANVELOPE DE IARNA ! PE STOC !
 
195/205/65/15 ce ai pret si poza daca se poate ! ms

auto_prim 04-12-09 08:57

Re: ANVELOPE DE IARNA ! PE STOC !
 
salut ... 195.65.15 mai am doar Sava Eskimo - 230 si Fulda Kristall - 245

god 04-12-09 16:38

Re: ANVELOPE DE IARNA ! PE STOC !
 
185/65/15 ai ceva ?


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning