![]() |
Dacia 1410 Super Tuning Optic !!!
3 Attachment(s)
Vand Dacia 1410 din 1993 , cu un tuning optic de va sare basca din cap !!!
Doar 500.000 lei !!! |
Cand mergem sa-i facem o proba? :lol:
|
ej. nebun :) :) asta e buna sa ti-o bagi in ... :) bye
|
Bai tata, ai acte la ea?? Daca da, o iau eu si-o duc la Remat si-mi scot o \"punga\" de bani.
|
:( anuntul asta nu trebuia pus aici . contrazice-ma si arata-mi o copie dupa acte. daca corespunde seria o cumpar eu
|
Eu vreau schimbatorul ala de viteze care trece prin caroserie :D
|
Re:
Quote:
Sa mor daca le gasesc !!! Pfiu.... ce oi fi facut cu ele ... :lol: :inyourfac |
X-Ray.am de vanzare 2 butelii NOS daca te intereseaza....... :D bafta
|
Re:
Quote:
|
pt dacia care o vinzi..(just kidding)....:)....ca daca chiar era sa am 2 butelii nos le puneam pe passatu` meu cu GPL :D
|
eu am incercat sa bat o aluzie fina / nu am fost inteles/ topicul a fost mutat la divertisment
|
VANDUTA !
:peace: |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:35. |
- Copyright 2026 4Tuning