Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Dacia 1410 Super Tuning Optic !!! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1567-dacia-1410-super-tuning-optic.html)

X-Ray-Eyes 20-07-04 05:23

Dacia 1410 Super Tuning Optic !!!
 
3 Attachment(s)
Vand Dacia 1410 din 1993 , cu un tuning optic de va sare basca din cap !!!
Doar 500.000 lei !!!

dogarel 20-07-04 09:53

Cand mergem sa-i facem o proba? :lol:

EvLSant0S 21-07-04 03:08

ej. nebun :) :) asta e buna sa ti-o bagi in ... :) bye

BogdanSHA 21-07-04 04:11

Bai tata, ai acte la ea?? Daca da, o iau eu si-o duc la Remat si-mi scot o \"punga\" de bani.

ZoliaT 23-07-04 17:30

:( anuntul asta nu trebuia pus aici . contrazice-ma si arata-mi o copie dupa acte. daca corespunde seria o cumpar eu

B|shOp-VR6 23-07-04 18:40

Eu vreau schimbatorul ala de viteze care trece prin caroserie :D

X-Ray-Eyes 24-07-04 00:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZoliaT\"
:( anuntul asta nu trebuia pus aici . contrazice-ma si arata-mi o copie dupa acte. daca corespunde seria o cumpar eu

:x

Sa mor daca le gasesc !!!

Pfiu.... ce oi fi facut cu ele ...

:lol:
:inyourfac

Monkey_Bz 24-07-04 14:11

X-Ray.am de vanzare 2 butelii NOS daca te intereseaza....... :D bafta

X-Ray-Eyes 26-07-04 02:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Monkey_Bz\"
X-Ray.am de vanzare 2 butelii NOS daca te intereseaza....... :D bafta

Pentru mine personal sau just kidding ???

Monkey_Bz 26-07-04 11:36

pt dacia care o vinzi..(just kidding)....:)....ca daca chiar era sa am 2 butelii nos le puneam pe passatu` meu cu GPL :D

ZoliaT 27-07-04 02:03

eu am incercat sa bat o aluzie fina / nu am fost inteles/ topicul a fost mutat la divertisment

X-Ray-Eyes 09-08-04 21:44

VANDUTA !
:peace:

Gabi 09-08-04 23:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
VANDUTA !
:peace:

Atunci, topicul este inchis. Pana acum n-a fost decat un alt prilej pentru offtopic.


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning