Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   o sugestie si niste sfaturii (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/156168-sugestie-sfaturii.html)

InYourMind 30-11-09 02:22

o sugestie si niste sfaturii
 
2 Attachment(s)
dati si mie niste sfaturi si sugesti :) https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1259544061

denees 04-12-09 21:00

Re: o sugestie si niste sfaturii
 
in primul rand vopseste barile in culoarea masinii, pune'i suspensii sport, ceva jante frumoase, scoate toate scrisurile de pe portbagaj (dacia, solenza, 1.4mpi) si innegreste putin stopurile, se pot pune si folii (50% fata/spate/luneta). daca vrei sa mergi mai departe, ii poti schimba manerele cu altele in genul audi si, in spate, deasupra numarului se poate scoate acea bucata de plastic, in locul acesteia prelungesti cu aprox 5cm tabla din portbagaj.
este de lucru, bani sa ai si, in special, vointa! bafta!

InYourMind 05-12-09 18:10

Re: o sugestie si niste sfaturii
 
facem body kit si ceva inbunatatirii la motor :)


All times are GMT +2. The time now is 05:01.

- Copyright 2026 4Tuning