Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   numere rosii (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/156149-numere-rosii.html)

marian_nsa 29-11-09 22:11

numere rosii
 
mi-am luat un audi din alt judet si au fost scoase deja de 2 ori nr rosii,pot sai mai scot eu nr rosii de 3 ori ?multumesc

marian_nsa 01-12-09 16:43

Re: numere rosii
 
chiar nu stie nimeni?:cry::cry:

kathalin 01-12-09 17:38

Re: numere rosii
 
Din cate stiu eu poti scoate nr. rosii de 3 ori.

DolusD 01-12-09 17:40

Re: numere rosii
 
Numerele rosii se scot de 3 ori pe masina . Daca fostul proprietar a scos numere rosii de 2 ori tu mai poti sa scoti O SINGURA DATA


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning