Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand anvelope pe 17 (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/156105-vand-anvelope-17-a.html)

haristeas51 29-11-09 18:41

Vand anvelope pe 17
 
2 buc goodyear eagle F1 si inca 2 nu stiu ce marca sunt, toate sunt intr-o stare foarte buna fara uzura.
pret 300 lei pe 2 buc
0723515106

haristeas51 02-12-09 18:50

Re: Vand anvelope pe 17
 
4 Attachment(s)
si cateva poze........

haristeas51 05-12-09 18:19

Re: Vand anvelope pe 17
 
..........sus........

VN23TDR 06-12-09 22:45

Re: Vand anvelope pe 17
 
Ce dimensiuni ?

haristeas51 08-12-09 15:39

Re: Vand anvelope pe 17
 
sunt 205/45 r17

ZAMFIR 18-12-09 12:52

Re: Vand anvelope pe 17
 
nu pot sa-mi dau seama din poze,2 sunt v-uri ,iar celelalte sunt tot de vara?


All times are GMT +2. The time now is 15:36.

- Copyright 2026 4Tuning