Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Xbox 360 ! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/155685-vand-xbox-360-a.html)

b07iul 27-11-09 09:36

Vand Xbox 360 !
 
Vand Xbox 360 in perfecta stare.Am la consola urmatoarele: controller wireless, cablu audio-video + mufa scart, cutia originala, un disc sigilat cu niste joculetze, manuale de utilizare.Produsul este in garantie dar nu gasesc prin casa garantia! Este cumparat de la Carrefour Baneasa.Consola este modata! Singura problema este ca aceasta consola este banata ( adica nu puteti niciodata sa jucati ceva online).Pret final 499 RON.Nu ma intereseaza schimburi.Pretul ramane fix.Persoana contact: Iulian 0743.654.605 sau [email protected] sau yahoo mess id: b07iul

b07iul 28-11-09 14:54

Consola s-a vandut !
 
Consola este in drum spre Oradea. Thread inchis.


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning